10 bin dolar ödüllü android ios oyunu

Bu oyunu bitirebilir bilecek ilk kişiye 10 bin dolar ödül

10 bin dolar ödüllü android ios oyunu

Bu oyunu bitirebilir bilecek ilk kişiye 10 bin dolar ödülArtık kolaylıkla biten oyunlar kimseye ilginç. Flappy Bird oyunundan sonra bir çok oyun şirketi bu tarz zor oyunlar hazırlayarak oyuncuların dikkatini çekmeye çalışıyor. “” de hem “” adlı oyunla, hem de oyunu bitiren kişiye vereceği ödülle dikkatleri üzerine çekti.
“Arcade” tarzında oynanan oyunda bir daire etrafında hareket eden karakteri ekranın sağına ve soluna dokunarak tuzaklardan kaçırmaya çalışacaksınız.
Sıfır Refleks bir psychedelic kaçakçısı olduğunu.

Eğer $ 10,000 kazanmak için ne alır var mı?

Daireler, mermi, shurikens, roketler, testereler ve zaman … hepsi senin peşindeler! Sıfır Refleks el becerisi ve sınırlarını zorlayan tutar hızlı tempolu cezalandırmak ortamda sinirlerinizi hem sınayan bir psychedelic kaçakçısı olduğunu. Sıfır Refleks önünüzde 60 zorluklar koyar. Sen noktaları ve hiçbir bahane kaydetmek hayır var! Göz açıp kapayıncaya daha hızlı ol!

◈◈◈ ÖZELLİKLERİ ◈◈◈

● Minimalist, temiz tasarım
● Eylem dolu psychedelic düzeyleri
daha sert gitmek sizin hatalar için cezalandırıldığı ileri ●
Normal, Sert ve Nightmare: 3 oyun modları ●
● 60 zorluklar

◈◈◈ SIFIR REFLEX YARIŞMA KURALLARI ◈◈◈

Google Yarışması bağlı hiçbir şekilde!

YARIŞMA VE ŞARTLARI

1. Bu kayıt ve şartlar bir araya (aşağıda tanımlandığı şekilde) Yarışma Notices belirtilen herhangi bir özel kurallar Yarışma Kuralları vardır (“Kurallar”) ve aksi expressively oyunun herhangi Sıfır Refleks sürümünü içeren yarışmalar (“Yarışma”) için de geçerlidir belirtti. Bir Yarışmaya katılarak, yarışmacılar bu Kurallara bağlı kalacağınızı kabul etmiş olursunuz.

Her Yarışma özgü 2. Kurallar bilgi düğmesinin altında oyunun son sürümü ve her platformlar mağaza Sıfır Refleks sürümü açıklaması (“Yarışma Duyurusu”) veya Yarışma çıktı ve Kurallar içine dahil edildiği bir haber görüntülenir. Bu hüküm ve koşulları ve Yarışma Bildirimi arasındaki tutarsızlık olması durumunda, Yarışma Bildirimi esas alınır.

3. Adminde bir felaketin, savaş, sivil veya askeri bozukluğu, hareket Tanrı’nın ya da yürürlükteki herhangi bir yasa ya da yönetmelik veya diğer herhangi bir olayın herhangi bir fiili veya beklenen ihlali durumunda haber verilmeksizin Yarışması veya Kurallarını iptal veya değiştirme hakkını saklı tutar Adminde makul kontrolü dışındadır. Herhangi bir değişiklik, bu şartlar ve koşullar veya Yarışması Bildirimi içinde ya ilan edilecektir. Kuralları bir kopyası da yarışma göründüğü platform mağazanın ilgili departmanı ile temasa geçerek elde edilebilir.

Kurallar, davranış, sonuçları ve Yarışma ile ilgili diğer tüm konularda ilgili herhangi bir anlaşmazlık durumunda 4. Adminde kararı nihai olacak ve hiçbir yazışma ya da tartışma girmiş olacaktır.

ELEME girenler

5. Yarışması Eğer böyle bir yarışma düzenlemek ve bu tür yarışmalar dayalı ödül kazanmak için yasal olduğu ülkelerde ikamet olmalıdır girmek için hak kazanmak için.

Adminde veya Adminde herhangi ilişkili şirket ve onların hemen aileleri, 6. Çalışanlar yarışma / çekilişe ve ödül sponsorları, gazete bayileri, toptancılar ve onların ajanları, yani acil aileleri ile bağlantılı kişiler Yarışmaya girmek için uygun değildir.

Yarışma ödülü İngiltere ve / veya araba kiralama dışında seyahat içeriyorsa 7. Ek uygunluk gereksinimlerini belirli Yarışması için geçerli olabilir, örneğin geçerli bir pasaport, vize ve / veya ehliyet talep edilecektir.

Yarışmaya katılarak 8., bu vesile ile sizin tarafınızdan gönderilen tüm bilgilerin doğru, güncel ve eksiksiz olduğunu garanti. Adminde tüm katılımcılara uygunluğunu doğrulamak hakkını saklı tutar.

9. Adminde varsayar oyun oynayarak ya da (ve onaylarlar) Eğer 18 yaşın altında iseniz ailenizin Yarışma ve içine girdiği kabul etmiş olduğu, üzerinde 18 veya yaş veya olan Yarışması web sitesini kullanarak ve girerek Bu kurallar.

10. Adminde o yarışmacı Kuralları’nın herhangi bir ihlal inanmak için makul gerekçelerin varsa herhangi yarışmacıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Herhangi bir katılımcı Yarışması diskalifiye edilmesi durumunda 11. kendi takdirine bağlı olarak Adminde yerine seçilmelidir karar verebilir. Bu durumda, başka katılımcı, özgün yarışmacı aynı kriterlere seçilecek ve bu Kurallara tabi olacaktır.
zero reflex indir


Toplam 60 aşamadan oluşan oyunda 30 saniye boyunca size verilen 3 canı kaybetmeden kaçmayı başarabilirseniz, bir sonraki aşamaya geçiyorsunuz. Ancak sorun şu ki, oyuna kaldığınız yerden devam edemiyorsunuz. Yani canınız bitmeden 60 aşamayı da gerekmektedir.

Hile yapmadan oyunu tamamlayacak ilk kişiye 10 bin dolar bağış veriləyini diyen şirket oyunu hem “Android”, hem de “iOS” platformuna sundu ve şu anda fiyatı 2.99 dolar.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Tv İzle (Canlı Tv İzle) android film tv izle bdosyasını ve bedava android uygulamasını android film izle, android sinema ve android tv indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Tv İzle (Canlı Tv İzle) android film tv izle

Tv İzle (Canlı Tv İzle) Yazı admin tarafından arihinde android oyun, android problemleri, Android Uygulamaları kategorisinde yayınlanmıştır.Yorum Yapılmadı android tv, hd...

Kapat