1Weather Pro v3.3.0 Android Full Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve 1Weather Pro v3.3.0 Android Full Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz en çok indirilen ve en çok puana sahip hava durumu uygulamalarından bir tanesidir. Uygulamanın sahip olduğu arayüz, gerçekten oldukça şık, modern ve kullanımı kolay.
Hava durumunu bildirmek dışında pek çok özelliğe sahip olan uygulamanın farklı widget ayarları bulunmaktadır. Bu widgetlardan bir tanesini seçerek kendinize özel bir hava durumu widget’ı oluşturabilirsiniz.
En etkili ve kapsamlı hava durumu uygulamalarından bir tanesi olarak seçilen 1Weather’ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Gerçek zamanlı yerel ve dünya çapında hava durumu bilgileri
Saatlik hava durumu bilgileri
Dinamik ve fotoğraflı arkaplan
Hareketinize göre otomatik yer belirleme
Hava durumu bilgilerini Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya platformları üzerinde paylaşma
Sıcaklık, rüzgar, basınç ve uzaklık gibi birimlerin düzenlenebilmesi

Eklenecek1
Eklenecek2
Gereken Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Dosya Boyutu: 11.5 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bitdefender Mobile Security & Antivirus v2.46.47 Android Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Bitdefender Mobile Security & Antivirus v2.46.47 Android Apk İndir indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
FotoRus v5.8.8 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve FotoRus v5.8.8 Android...

Kapat