2016 En iyi ücretsiz Android oyunlar

2016 En iyi ücretsiz Android oyunlar

En iyi ücretsiz Android oyunlar listemizde, biz türlerin bir dizi genelinde Play Store’un en etkileyici free-to-play başlıkların bazı bakmak. Oyunlar kolay aradığınız oyunların türünü bulmak için yapmak kategoriye göre sıralanır. Baş , yeni eklenen ücretsiz oyunlar bölümünde en son tüyo görmek için.

 • 2016 en iyi Android oyunları
 • bu ay dışarı yeni Android oyunları
AndroidPIT ölü tetik 2 2
Atıcılar, puzzlers, yarışçılar … Aşağıda bütün türlerin en iyi ücretsiz oyunlar bulacaksınız. / © AndroidPIT

Bir bölüme geçin:

 • En iyi ücretsiz Android FPS ve üçüncü kişi shooter oyunları
 • En iyi ücretsiz Android bulmaca oyunları
 • En iyi ücretsiz Android strateji oyunları
 • En iyi ücretsiz Android yarış oyunları
 • En iyi ücretsiz Android spor oyunları
 • En iyi ücretsiz Android RPG oyunları
 • En iyi ücretsiz Android yarışması oyunları
 • En iyi ücretsiz Android parti oyunları
 • Diğer ücretsiz Android oyunlar

Yeni bedava oyun eklendi

Piyano Fayans 2 (2 dokunun etmeyin)

Oluşturduğunuz bazı eğlenceli müzik, bir meydan okuma istiyorsanız, o zaman Piyano Fayans 2 oyun olduğunu.Başlamak kolay ve ekran aşağı düşerken kurallar, basit gerçek siyah fayans isabet vardır. Piyano Fayans Bu güncelleştirilmiş sürüm (Beyaz Çini dokunun etmeyin) Eğer Hall modunda dünyadaki diğer oyunculara karşı oynamak için izin verir. Başkalarına karşı Oynamaya başlamak dakika rakip başlayabilirsiniz.

Eğer ritim ustası varsa mükemmel bir uyum yapabilirsiniz. Oyun bir Beethoven, Mozart, Çaykovski dan Jingle Bells veya Yeni Yılınız Kutlu Olsun gibi eğlenceli şarkılar yanı sıra, geleneksel klasik şarkıları ton ve daha birçok vardır. Sen ses olmadan oynayabilirsiniz, ama nerede eğlenceli ki değil mi?

AndroidPIT ücretsiz oyunlar 5 Cory
Piyano dokunun 2 müzikal bir meydan okuma sağlar. / © AndroidPIT

Piyano Fayans 2 (dokunun etmeyin … 2)Google Play'de yükleyin

trafik Rider

yakın aramalar için sizi ödüllendirir birinci şahıs motosiklet oyunu. taşıma gerçekçi hissediyor ve bir direksiyon sanki cihazı hareket ettirerek elde edilir. ayarlar yüksek hızlarda bile net resim ile inanılmaz ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Zaman sınırının altında bir devre bitirdikten sonra, yeni bir harita kilidini. Eğer ilerleme olarak, farklı kullanım, güç ve 20 motosiklet kadar kilidini açabilir braking.You diğer sürücülere yakın almak için ekstra zaman olsun, bu yüzden bazı riskleri almaya öder.

AndroidPIT ücretsiz oyunlar 3 Cory
Yakın aramalar Trafik Rider daha değer. / © AndroidPIT

trafik RiderGoogle Play'de yükleyin

bükülme

Eğer ciddi bir meydan okuma arıyorsanız, Twist sizin için olabilir. amacı, top karoların üzerinde kalır böylece büküm gerekir tünel topu aşağı almak için. Ama siz de tıklama ile hızlı ve çok doğru olmak zorunda. Büküm öğrenmesi kolay ama asıl zor olan; rulo halinde olsun ve gerçekten bir patlama olacak.

AndroidPIT ücretsiz oyunlar 2 Cory
tünel bükün ve top haddeleme olsun. / © AndroidPIT

bükülmeGoogle Play'de yükleyin

En iyi ücretsiz Android FPS ve üçüncü kişi shooter oyunları

Ölü Etkisi 2

Bu tamamen orijinal veya oyunun kurallarını değiştiren olmayabilir, ama ölü Effect 2 Android’e lehçe ve konsol ilk oyuncu atıcıların parlaklık getiriyor. Ölmeyen delik deşik olan bir uzay istasyonu çevresinde dolaşmak ve hayatta kalmak için cesurca denemek gibi problem çözme becerilerini test.

Ne gerçekten bizim listeye dahil bu oyun layık kılan grafik. Onlar sadece çarpıcı. Cihazınız meydan kadar ise, Ölü Effect 2 teklif vardır görsel etkilendim olmayacak bir yolu yoktur. kontrolleri ve mekanik özelleştirilmiş, bu yüzden biraz hafif ya da hantal düşünüyorsanız bunu yaparken seçeneklerini kontrol ediniz edilebilir.

AndroidPIT yeni android oyunları 21
Ölü Etkisi 2 muhteşem HD Gore ve korku sağlar. / © AndroidPIT

Ölü Etkisi 2Google Play'de yükleyin

Ölü Trigger 2

Ilk oyunun başarısının ardından, Madfinger Games yayımlanan Ölü Trigger 2 Eğer oynarken sadece bir kaç dakika sonra daha fazla kan ve bağırsaklar için soran olacak bu yüzden zombielicious olduğunu. Siz silah için hıncahınç topçu ile birçok zombi öldürme, dünyanın çeşitli ölümsüz-enfekte olmuş alanlarda ile seyahat etmelidir. Bu olumlu iğrenç ve biz onu bu yüzden seviyorum.

AndroidPIT ölü tetik 2 1
Ölü Trigger 2 Android en iyi zombi oyunlarından biridir. / © AndroidPIT

ÖLÜ TRIGGER 2Google Play'de yükleyin

Ümitsiz: Koyu Mağarası

Korku, komedi ve zekâ koyu yaşayan monstrosities sonsuz bir kalabalık defetmek için çalışırken, karanlık bir mağarada ortasında akkor lekeler küçük bir grup ile ilgili bu tetikçi büyük etkisi birleştirir.

gibi oyuna sonu yoktur, sadece bir sonraki seferde için silah cephanelik yükseltme ve canlı sevimli küçük beyler tutmak için elinizden geleni yapmak için para toplamak. Oyun değmesini için değil cesur lekeler yürek parçalayıcı olabilir tek-tek karanlık tarafından yutulmuş olsun izlerken çünkü.

AndroidPIT umutsuz karanlık mağara
Koyu Cave: Ümitsiz canlı lekeler cesur demet tutmaya çalışın. / © Upopa Oyunları

Ümitsiz: Koyu MağarasıGoogle Play'de yükleyin

Shadowgun: deadzone

Shadowgun Android en iyi multi-player atıcı ve nedeniyle zorlu grafik sınırına güçlü Android cihazları itecektir. Birkaç klasik tetikçi Deathmatch dahil modları ve Battlefield vardır stil Bölge Kontrolü. Ya da düşman hakaretler bağırma – kolay kullanımlı çok oyunculu sesli sohbet daha iyi ekibi koordine yardımcı olmak için, de vardır.

android fps Shadowgun
Arena atıcılar Android uygulamak zor, ama Shadowgun: deadzone çeker. / © AndroidPIT

Shadowgun: deadzoneGoogle Play'de yükleyin

En iyi ücretsiz Android bulmaca oyunları

teratom

hidrojenden bu büyüleyici küçük bilinmez Midas dokunuşu verin. o bulmaca oyunları geliyor ve teratom bu çok basit bir temel üzerine çalışır zaman Sadelik genellikle en iyisidir. Bazı cimri hidrojen ile başlar ve gümüş ve altın gibi o eski güzel değerli metaller bazıları ile sona kadar, böylece helyum, daha sonra lityum ve çevirmek artı ve eksi atomları kullanın.

Bu işe başlamak için yeterince kolay, ama yakında en tatmin edici zincir reaksiyonları tetiklemek için atomları yerleştirmek için nerede en iyi öğrenmek amacıyla periyodik tablo Googling sahip olacaktır.

LV1A8515
tüm aldatıcı basit görkemiyle teratom. / © AndroidPIT

teratomGoogle Play'de yükleyin

Angry Birds 2

Ne orijinal sonsuz varyasyonlar gibi görünüyor sonra Roxio geri Angry Birds yepyeni bir yineleme ile. Oyunun kendisi özgür, ama uygulama içi satın alma anlayışı üzerinde bazı tartışmalara çekti oluyor: bazı değerlendirmeleri oyun bile serbest cisimleşmiş hali içinde bir yuh olduğunu söylerken, diğerleri Roxio oynamak zorunda daha ödemek yapımında daha fazla ilgi olduğunu söylemek . Ne düşündüğünüzü bilmek isteriz.

angrybirds2
Oyun en zamankinden daha iyi, ancak uygulama içi satın alma o harap? / © Roxio

Google Play mağazasından Angry Birds 2 alın.

Zombies 2 Plants vs

En başarılı free-to-play oyunlarından biri için netice hiç EA Zombies 2 Plants vs daha zombi, bitkiler ve güç ups ekleyerek orijinal bir süre ruhunu korur. (Onun uygulama içi satın alma faydalanmak istiyorsanız, ve potansiyel olarak para) Bu renkli bir kule savunma oyunu bir zaman çok emmek, ancak yol boyunca eğlenceli garantilidir.

AndroidPIT iyi android oyunları 1
Zombies 2 Plants vs kule savunma tarz krallarından biridir. / © AndroidPIT

Bitkiler vs Zombies 2Google Play'de yükleyin

tel defuser

Android’de birçok bulmaca oyunları terapötik çeşitli vardır; zaman oyunda her şey sabırla beklerken bir bulmaca çözme alır. Tel defuser, onlar darbe önce bomba imha gereken bir gergin, zaman sınırlı bulmaca oyunu tüm unutabilirsiniz.

Oyunda 80’den fazla düzeyleri vardır ve bunu fethetti ettik kez bir hardcore modu kilidini açabilir. İyi bomba çevirir ve kolları düz 80’lerin aksiyon filmleri dışında bir şey gibi bakarak, çok sunuldu oluyor.

AndroidPIT tel defuser
Bulmaca oyun Tel defuser ile heyecanlı bir dönüş alır. / © BulkyPix

tel defuserGoogle Play'de yükleyin

Zikzaklı

ait oldukları gibi moda tasarım web sitelerinde bakmak bulmaca oyunları fantastik Monument Valley beri oldukça sıradan olmuştur ve ZigZag trenine atlamak için son.

bakışlarına rağmen, ZigZag bir bilinmez daha refleks tabanlı oyun daha; İnce zig-zagging yollar boyunca bir top rehberlik ve kenar düşme durdurmak için sağ musluklar zaman var. Bu, bu hızlı-fix oturumları için basit, harika görünümlü oyun.

AndroidPIT zikzak
Zigzag içinde tehlikeli dar yollar arasında bir top rehberlik. / © Ketchapp

ZikzaklıGoogle Play'de yükleyin

Crossy Yolu

Frogger ve sonsuzluk rayları Temple Run arasında bir yerde düşen ve Metro Surfers, Crossy Yolu hızlı-fix oturumları için harika bir şirin oyun. Öylesine büyük, aslında, o bir iyi quickplay oyun ödülünü kazandı Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri .

uzun süre hayatta, yeni karakter kilidini açmak için izin verir kazanmak daha altın, sonsuz 3D piksel bloklu dünya hareket etmek. Bu eski okul ve yeni okul, sevimli ve zorlu, ve biz onu seviyorum.

gamesanimal
Crossy Yolu meşgul tutmak edeceğiz Frogger-benzeri bir oyundur. / © AndroidPIT

Crossy YoluGoogle Play'de yükleyin

gökyüzüne doğru

Bu harika Monument Valley şüpheyle benzer, ancak bir şans Skyward vermek (sonuçta, ücretsiz) ve oldukça farklı bir şey sunuyor göreceksiniz olabilir.

Eğer kırmızı ve ritmik arkanızda uzak düşüyor Escher benzeri seviyeleri ile rehberlik etmelidir mavi bir daire, kontrol eder.Eğer çok uzun sürerse, çevreler hiçbir şey küçültmek. Bu harika görünüyor ve hiçbir uygulama içi satın alma vardır, bu yüzden ücretsiz tam bir deneyim olsun.

AndroidPIT gökyüzüne
Sen kırmızı bir nokta ve mavi nokta kontrolü. basit geliyor, ama Skyward zordur. / © Ketchapp

gökyüzüne doğruGoogle Play'de yükleyin

Candy Crush Saga

Candy Crush bir kültürel fenomen var, bir oyun ötesindedir. Oyun onları patlatmak için üç seri olarak birbirine renkleri bağlamak Diamond Mine, kavramına dayanır. Geri Bejeweled gün kalma bir denenmiş ve test edilmiş bir fikir, ama Şeker Crush psychedelic dünya hakkında bir şey, insanların hayal milyonlarca yakaladı.

Dahası, Candy Crush Saga genellikle tatil için festival alır, bu yüzden Noel, Sevgililer ve Paskalya için benzersiz özelliklere sahip olacak.

AndroidPIT şeker ezmek destan hile
Candy Crush Saga: bağımlılık yeni bir yüzü var! © King.com

Candy Crush SagaGoogle Play'de yükleyin

TwoDots

Biz bu oyun yeni baştan becerileri bu dizi kullanmak ister, çünkü çocukluğundan beri noktalar bağlamak için nasıl unutulmuş değil umuyoruz.

TwoDots Şu anda bir saçma 510 basamaklara taşıyan seviyelerinin merdivenden yukarı ilerlemek için hamle sınırlı sayıda renkli noktalar belirli sayıda birleştirmek için sahip olduğu (derece popüler Nokta ve devamı) bir Android favori.Oyun tasarımı, gerçekten güzel ve minimalist.

AndroidPIT iki nokta oyunu 1
Eğer çocukluk noktalar bağlamak için nasıl hatırlıyor musunuz? / © AndroidPIT

Nokta: Bağlama Hakkında OyunGoogle Play'de yükleyin

Meyve ninja

Fruit Ninja ayrıca yıllardır civarında olmuştur, ama ilk sahne vurmak zaman olduğu gibi yine sadece bağımlılık yapar.Üzgünüm, ninja kılıcı – – parmağınızı kaydırarak, ölümcül saldırılar saçmak için dokunmatik karşısında erm, meyve ve karpuz, muz, şeftali sizin bıçak düşecek.

tarak oluşturma ve bu sonsuz tatmin edici arcade oyunu highscores yaparken bir gün beş yolumuzu dilimleyin.

AndroidPIT meyve ninja
meyve dilimleme kadar tatmin edici olmamıştı. / © Halfbrick Studios

Fruit Ninja FreeGoogle Play'de yükleyin

Halat serisi Cut

Halat Cut şimdi Android standartlarına göre bir emektar oyundur. Amaç teasingly kafalarının üzerinde ipler asılı olan şekerler serbest keserek canavarlar beslemektir. Kulağa garip geliyor? Evet, öyle, ve bunun için son derece parlak.

Cut the Rope ise, Halat 2 yeni karakterler ve yerlerin bir dizi ekler Cut: Deneyler 200 yeni seviyeleri ekler. Tüm bunlar ücretsizdir. Sen can, buna hayır diyemez?

AndroidPIT ip 2 oyunu kesip 1
Hem Halat oyunları eğlenceli bir yeri vardır kesin. © AndroidPIT

Halat TAM ÜCRETSİZ CutGoogle Play'de yükleyinCut Rope 2Google Play'de yükleyinKes Rope: Experiments ÜCRETSİZGoogle Play'de yükleyin

En iyi ücretsiz Android strateji oyunları

Plaj Boom

Klanlar Clash yaratıcıları gelen Boom Plaj . Saldırı ve düşman topraklarını fethetmek için güçlerini inşa ederken gibi Klanlar Clash, inşa ve temel savunmak gerekir. Sipariş ve gerçekten gönderilen birimlerin türü zafer ve yenilgi arasındaki fark nedeniyle Boom Beach aşağı gitmek savaşlar, Android üzerinde alabileceğiniz en iyi arasındadır.

bom plaj
Clash çatışması Boom Beach plaj vurur. / © AndroidPIT

Plaj BoomGoogle Play'de yükleyin

Klanların çarpışması

Klanlar Çatışması basit, son derece bağımlılık kavramı vardır. Daha sonra diğer oyuncuların saldırıları savuşturmak için asker yetiştirmek, bir şehir ve savunma oluşturun.

Bir kalıcı bir multiplayer oyunu olarak, temelde hiç bitmeyen, ve Play Store’da en popüler oyunlarından biridir. Eğer birden fazla cihaz arasında oyuna devam edebilirsiniz böylece ilerleme, Google + hesabınıza eşitler.

klanlar haber 3 çatışması
Eğer galip bir köy inşa ve olmak için gerekenlere var mı? © AndroidPIT

Klanların çarpışmasıGoogle Play'de yükleyin

boş gurur

Bu çok oyunculu online battle arena (MOBA) bakmak için olduğu gibi oynamak için iyi olduğunu ve kaçınılmaz uygulama içi satın alma varken, çekirdek oyun oynamak için ücretsizdir. Oyun iOS başarılı bir çalıştırdıktan sonra Android genelinde yapar ve Süper Evil Megacorp daha iyi bir geliştirici adı varsa, bunun ne olduğunu bilmek isterim.

boş gurur
Vainglory iOS büyük değerlendirmeleri çok sonra Android için geliyor. / © Süper Evil Megacorp

boş gururGoogle Play'de yükleyin

En iyi ücretsiz Android yarış oyunları

Asfalt 8: Airborne

Eğer yarış arabasının sürüş halinde ise, daha fazla kendinizi yormayın Airborne: Asphalt 8 , Android kullanıcıları arasında favori arcade oyunu. Neden o kadar çok seviyorsun? Bu bir başlangıç ​​için ücretsiz ve size her zaman sürüş hayal ettik gerçek yaşam arabalar arasında seçim olsun – Ferraris Lamborghinis den – çeşitli çarpıcı yerlerde kurslar onları müthiş.

Eğer rekabetçi bir çizgi varsa, sekiz sezon ve 180 olayları yoluyla alır kariyer modunda, sürücü olabilir.

asfalt teaser
Asfalt 8: Airborne Android platformu üzerinde en iyi arcade yarış oyunu, sen kabul olmaz mı? / © Gameloft

Asfalt 8: AirborneGoogle Play'de yükleyin

Angry Birds Go!

Angry Birds veya daha az bizim yatak odası, kahvaltılık tahıllar yumuşak oyuncaklar şeklini alarak, dünyada çekilen ve şimdi Mario Kart tarzı yarış oyunları vardır. Angry Birds Go! Eğer Angry Birds karakterleri çeşitli seçim ve rakiplerinizi rastgele nesneleri çekerken hayali arazilerde yolumuzu yarış.

Sadece Mario Kart ile olduğu gibi, kontrol başlangıçta alışması için biraz zaman alabilir, ama yakında kolaylıkla yarış pisti aşağı bu kuşları slinging olacak.

Ekran 2013 12 11 13 10 24
Mario Kart için Android’in cevap: Angry Birds Go! / © AndroidPIT / Rovio

Angry Birds Go!Google Play'de yükleyin

Sürücü sürat teknesi Paradise

Biz sürat teknesi yarış ve mafya ortak, ancak bu iki şey Sürücü Sürat Teknesi Paradise birlikte atılmış olsun bilmiyorum.Ve güzel bir çoğu yapacağız canlı grafikler tür içeren (aynı zamanda Sürücü oyunlar, dolayısıyla tek başlık yapılan) Ubisoft tarafından yapılan Galaxy S6 ekran, Sürücü Sürat Teknesi Paradise için zevk olabilir eğlenceli bir küçük heyecan yolculuğu ücretsiz.

Eğer yarış kazanmak gibi, daha hızlı sürmek ve daha iyi görünmesi için tekne özelleştirmek için şans ve biz bu bazı şeyleri in-app olarak gelip sizi uyarmak gerekir olsa bile (sizin binici için yeni kıyafetler ve evler kilidini açabilir alımları).

AndroidPIT sürücü sürat yarışı
görünüşte – – teknelerinin kullanarak mafya aşağı atın Sürücü Sürat Teknesi Paradise. / © Ubisoft

Sürücü sürat teknesi ParadiseGoogle Play'de yükleyin

En iyi ücretsiz Android spor oyunları

Kayak Yeti Mountain

Kayak Yeti Mountain gibi Flappy Bird ve Timberman, yani Lo-fi grafikler, mükemmel kontrol ve bağımlılık oyun ücretsiz olarak Android klasikleri tüm işaretlerinden vardır. o ekranın alt kısmında parmağınızı eğerek, bir dağın kursu gider olarak Kayak Yeti Mountain, bir kayakçı kontrol eder.

meydan okuma, sağ ve sol mesajlar arasında kalan engellerin önlenmesi ve olabildiğince hızlı olarak tabii ki alt ulaşmaya çalışırken geliyor. Bu öğrenmesi kolay ve zor, ve derslerin kısa doğası genellikle başarısız ve daha fazlası için geri gelmeye devam sağlar.

yeti dağ ekran kayak
8-bit grafik, bu parlak Android oyun sizi caydırmak izin vermeyin. / © AndroidPIT

Kayak Yeti MountainGoogle Play'de yükleyin

Wrassling

Bu komik ve güzel asgari oyun havayı dövüyordu ‘Wrassler’ kontrol sonsuz kraliyet gümbürtü maçta rakip, yaklaşık 20 piksel oluşur görür. rakipler atlama ve etrafında kollarını yel değirmeni ile rakiplerini dışarı atmak için çalışırken tutmak gibi, bütün halka her aykırıdır.

Commodore 64-tarzı grafik ve gelişigüzel görünümlü oyun bu oyun büyüleyici ve komik hem de yapmak. Belirli puanları ulaşmak olarak, sizin wrassler için şapka kilidini açabilir ve (görünüşte, Wrassling ev) Slamdovia ve wrassling şampiyonu olma senin yolunda, kavga patronlar.

AndroidPIT wrassling
Bu retro görünümlü ‘Wrasslers’ sonsuz mücadele eğlenceli getirecektir. / © KAPPSULE

WrasslingGoogle Play'de yükleyin

En iyi ücretsiz Android RPG oyunları

Final Fantasy: Kayıt Kaleci

onun aksak menüler ve bazen bir yükleme ekran simülatörü gibi hissediyor olmasına rağmen, Final Fantasy: Tutanak Keeper bazı büyük Final Fantasy nostalji sağlar. Bu açıklanamaz varlığından soluyor krallık korumak kayıtları geri yüklemek için bir teklifte serisinin önceki oyunları en unutulmaz anları bazı yeniden sağlar.

Bu tüm Final Fantasy evrenin her yerinden tanıdık yüzler kullanarak beş karakterden oluşan bir ekip oluşturmanıza olanak sağlar, enerji tabanlı oyun ile no-fırfırlar rol oyuncusu oyun. Orada farklı silah, zırh ve ile karakter kazanmak ve özelleştirmek için yeteneklerini ton ve retro grafikler ve müzik bazı olumlu anıları uyandırmak için eminiz. Bu yükleme ekranları bir yıkım çünkü sadece, biraz sabır ile girin.

LV1A8479
Final Fantasy: Kayıt Keeper serinin en iyi anları bazı aracılığıyla çalabilirsiniz. / © AndroidPIT

FINAL FANTASY Kayıt KaleciGoogle Play'de yükleyin

Forsaken Dünya Mobil

Forsaken Dünya PC’de büyük bir hit oldu bir MMORPG (MMORPG) ‘dir, ve Android mobil cihazlarda olduğu gibi heyecan verici olduğunu geldi sadece ne kadar bir işarettir.

yağma, zindan, sınıfları, yağma, kavga, yağma, patron savaşları ve yağma – – Bu tarz beklediğiniz her şeyi sunuyor ama bunu indirmek için bol zaman izin vermeniz gerekir: masif dosyanın ve geliştiriciler öneririz cihazınız iyi sonuç için 2 GB RAM bulunuyor.

forsakenworldmobile
Cep telefonunuzda multiplayer online RPG? Evet lütfen! / © Fedeen Oyunları

Google Play Store’dan Forsaken Dünya Mobil alın.

RPG Clicker

Clicker oyunları akıllı telefonlar ile eşanlamlıdır ve orada onları saçma bir sayıdır. RPG Clicker uzun bir çizgi, son, ama onun büyüleyici pixellated görsel stil ve fantezi-RPG öğeleri öne yapmak. , Araştırıyor kahraman çıkarıp hazine avı, ve hazır olduğunuzda patronlar alır.

Taşımak, kavga yukarı seviyeye dokunun dokunun dokunun – beklediğiniz gibi, oyun her vurma ilgili. Klasik RPG ve acımasız dokunmatik-vurma bir kompulsif combo.

AndroidPIT rpg tıkırtı
RPG ve Clicker oyunları bu bağımlılık füzyon ile üzerinde musluk alın. / © Epic Pixel, LLC

RPG ClickerGoogle Play'de yükleyin

Dungeon Hunter 5

Kötülük popüler Dungeon Hunter En son taksit serisi zindan-tarama kesmek ve yırtmaç formül üzerinde ilginç bir yeni twist sunar. Çizgi ve Valenthia Krallığı kurtarmak için canavarlar yığınları yolumuzu-patlamada büyü senin gibi ve arkadaşlarınızın üçe kadar o önceki oyunlara benzer ana görevi vardır.

bolluk içinde tesviye-up ve patron mücadele, orada spellcrafting edilir. Ancak, en ilginç yeni özellik, bir üs inşa bir canavar ordusunu eğitmek ve daha sonra diğer oyuncular ve onların mevzilerine aldığı yeni ‘kalelerini’ çok oyunculu modu vardır. Klanlar Clash dışarı bakmak daha iyi oldu!

AndroidPIT zindan avcı 5
Dungeon Hunter 5: şimdi ile Clans Çatışması multiplayer moduna -style. / © Gameloft

Dungeon Hunter 5Google Play'de yükleyin

En iyi ücretsiz Android yarışması oyunları

Arkadaşlarla Yeni Kelimeler

Bu Scrabble klon aynı anda birkaç kişi oynamak ve istediğiniz zaman sizde alabilir bir online deneyim, oturup ve dedesi ile oynamak bir şey klasik board oyunu değiştirir.

Yeni sürüm, diğer insanlara göre size puanları gösteren performansınızı izler, oynadım uzun kelimeler ve genel kazan-kaybet kaydı. bir dahili sözlük özelliği böylece yakın zaman sen aslında ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz, anlamadığınız bir iki harfli kelime ile puan kazanmak, şimdi de vardır.

arkadaşlar AndroidPIT yeni kelime
Arkadaşlarla Kelimelerin son sürümü, eğitim bağımlılık ve türüdür. / © Zynga

Arkadaşlarla KelimelerGoogle Play'de yükleyin

On Tour Kelimeler

Bu listede ikinci ağız Zynga oyunu biraz daha az gelenekseldir. bir free-for-all kelime arama gibi düşünün Tetris karşılamaktadır. Sen ızgara birbirine bitişik olan harflerin kelimeleri oluşturarak tam seviyeleri.

Eğer maksimum puan kazanmak istiyorsanız zihinsel kasları bükülü olacak anlamına gelir, ya düz çizgiler kelimeleri oluşturmak zorunda değilsiniz. Oyunda gizli power-up fayans ve tuzaklar, ve arkadaşlarınız ve rakiplerine karşı kendinizi karşılaştırmak için çevrimiçi ilerleme alabilir.

Tur AndroidPIT sözler
Tour Kelimeler – hummalı bir wordsearch Tetris karşılar gibi öyle. / © Zynga

On Tour KelimelerGoogle Play'de yükleyin

Icomania

Başka bir kült klasik: Icomania basit, ama eğlendirir. Oyun size simgeleri bir dizi gösterir ve hangi film yıldızı, karikatür, yer ya da o dünyanın şey diğer türünü tahmin etmek gerekir. Eğer takılırsanız, bizim forumda tüm cevapları var.

AndroidPIT icomania
simgeleri bulmaktan nasıl iyi mi? Friends / © Oyunlar

IcomaniaGoogle Play'de yükleyin

QuizUp

QuizUp herkes iyi trivia oyun için bir enayi olduğunu ifşa 2014 yılında bomba gibi indi. Yenileri günlük eklenir ile gök, kategori sayısı sınırı var. Bu Batman, Android’den, Harry Potter arasında değişen kategorilerde sadece her zamanki gibi ‘spor, sinema, tarihin’ ya ücret, değil. Ayrıca, küresel liderler rekabet için dünyanın dört bir yanından gelen başkalarına karşı oynayabilirsiniz.

quizup ev konular
dünyanın dört bir yanından gelen rakiplerine karşı smarts bir savaş! / © AndroidPIT

QuizUpGoogle Play'de yükleyin

En iyi ücretsiz Android parti oyunları

Hiç Zor Oyunu 2

Zor Oyunu Hiç 2 hiç zor bir oyun değil, ama en eğlenceli biridir. Böyle Mario Partisi veya WarioWare başlıkları olarak çılgınca MiniGames bir dizi etrafında dayanır.

Bu öbekler halinde büyük, ama çözünürlük oldukça düşük çünkü tabletler için ideal değildir. Ayrıca, bu tür kaba, ve bazı insanlar için biraz lezzetsiz olabilir. Eğer mide varsa, bunu denemeye.

AndroidPIT zor oyun hiç 2
Zor Oyunu Hiç 2 küçük kaba, ama çılgın eğlenceli. / © AndroidPIT

Hiç Zor Oyunu 2Google Play'de yükleyin

Diğer ücretsiz Android oyunlar

Brickies

Android için bilinen Noodlecake Studios Devious Zindanı ve Zombi Road Trip Denemeler vurur ve Brickies kendi kadrosunda başka harika bir oyun. Adından da anlaşılacağı gibi, Brickies ekranın üstünde ve altında kürekler kontrol ve onları yok etmek merkezinde nesnelere karşı bir top zıplatma ile görevli olan bir ‘tuğla-kırıcı’ başlığıdır.

seviyeleri, güç-up bir bolluk ve şeker Crush ve Angry Birds gibi bir üç yıldızlı derecelendirme sistemi ile donatılarak, o kesinlikle bu bağımlılık free-to-play kalitesi var, ama ne rekabette ayırır görsel tasarım var. Bu harika tutarlı hücre gölgeli estetik evler ve bunu, basit özenle seçilmiş renk paleti düşünme için affetmiş olabilir rağmen, şekiller ve etkileri üretimde kaliteyi güçlendirmek.

o ‘sadece’ 50000 indirme olsa da, Brickies bunu bir klasik hale getirmek için uzun ömürlü formülü ve güçlü bir tasarıma sahiptir.

AndroidPIT Brickies ekran görüntüsü
Brickies basit görünebilir, ama iyi dengelenmiş ve zorlayıcı olduğunu. / © AndroidPIT

 

Süper Canavarlar My kınamak Ate!

büyük ölçüde bu Adult Swim oyunları (efsanevi Robot Unicorn Attack yaratıcıları) tarafından yapılmış olmasına bağlanabilir, hangi sesler gibi bu Jenga-meets-hiperaktif-Japon-arcade oyun olarak deli. Süper Canavarlar My Condo Ate! Çeşitli renklerde daireler katlar ekranın üstünden açılır ve o uzakta bekleyen oturan buna renkli canavarlar ağzına onları çalmak için sizin görevinizdir.

Eğer çok uzun süre beslenmemiş canavarlar bırakırsanız, onlar kızgın almak ve onları kızgın görmek istemiyorum (iyi, muhtemelen, ama bu oyunu kaybetme size yol edeceğiz). Böyle asit, nuke ve size yardımcı ve engel köpek, yanı sıra çeşitli oyun modları, unlockables ve çevrimiçi scoreboards olarak power-ups vardır.

AndroidPIT süper canavarlar dairemi yedik
Bu oyun tamamen deli ve eğlenceli. Bize Robot Chicken getirdi kafasında ne bekliyorsunuz? / © [yetişkin yüzme] oyunlar

Süper Canavarlar My kınamak Ate!Google Play'de yükleyin

Kış Yürüyüşü / Sonbahar Yürüyüşü

Bu iki oyun basit bir oyun öncül var – o anayasa onun öğleden sonra gider olarak kafasına bir Victoria centilmenlik şapka tutmak gerekir – ama, pikselli sanat tarzı ve üst şapkalı kahramanı kendisi sayesinde hemen sevdirmek vardır.

hava koşulları daha da kötüye olarak, mekanik yapmanız gereken tüm üzerinde parmağınızı olsa bile, şapkasını tutmak daha zor bulacaksınız. Sonbahar Walk çok bir tasma bir asi köpek tutunmak zorunda rağmen iki oyun, benzer ve size beyefendi oldukça dandy görünmesi için yeni kıyafetler satın alabilirsiniz!

AndroidPIT sonbahar yürüyüş
Sonbahar Walk bu chap’ın şapka olarak tutmaya çalışın karışımı içine atılmış bir köpek görür. / © Canavar ve canavar

Kış YürüyüşüGoogle Play'de yükleyinSonbahar YürüyüşüGoogle Play'de yükleyin

Bizim liste ile katılıyor musunuz? biz burada bahsedilmeyen herhangi bir ücretsiz Android oyunları keşfettim? Bize bu konuda bilgi verin ve sadece liste bir gün yapmak olabilir.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Şubat 2016 yılında çıkan Yeni Android oyunlar apk dosyasını ve bedava android uygulamasını indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Şubat 2016 yılında çıkan Yeni Android oyunlar

Şubat 2016 yılında çıkan Yeni Android oyunlar En iyi yeni Android oyunları bizim Şubat 2016 yuvarlak-up hoş geldiniz. Ben bir...

Kapat