46 Yok Olan Dizisi Yeni Bölümü izle Star Tv Canlı

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve 46 Yok Olan Dizisi Yeni Bölümü izle Star Tv Canlı 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download46 Yok Olan izle, 46 Yok Olan dizisi izle ve star tv 46 Yok Olan yeni bölüm izle. Serdar Akar’ın yönetmenliğinde, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosu Ercan Mehmet Erdem’e ait olan ’46 Yok Olan’ Star’da izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Son dönemin en gözde isimlerinin başında gelen Erdal Beşikçioğlu, sezonun en güçlü kadrosuyla ekranlara geri dönüyor. 60 dakikalık formatıyla dizi dünyasına yeni bir soluk getireceği düşünülen ’46 Yok Olan’da, kız kardeşini hayata döndürmek için bir bilim insanının kendini kobay olarak feda etmesi, büyük çabalar harcaması ve sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği bir yolculuğa çıkışının hikayesi işleniyor. Serdar Akar bir kez daha Türkiye’de yapılmamış¸ olanı yapıyor. Efsane yönetmen psikolojik gerilim türündeki ilk yerli diziyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Recep İvedik 5 Filmi Geliyor bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Recep İvedik 5 Filmi Geliyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Recep İvedik 5...

Kapat