ABD Uzayda Plazma Bombası Patlatacak!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve ABD Uzayda Plazma Bombası Patlatacak! 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

ABD Hava Kuvvetleri, yakın bir süreçte gökyüzünde plazma bombası patlatma gibi bir planlarının olduğunu açıkladı. ABD Hava Kuvvetleri bu eylemi hangi amaçla yapacak?
Radyo yoluyla gerçekleştirilen iletişimler askeri operasyonlar açısından en zayıf noktalardan biri olarak betimlenmiştir.
Askeri operasyonların gerçekleştirilme aşamasında bir istihbarat görevi gören radyo iletişimini sağlayan uydular, hassas harekatların ifşasında olumsuz bir nitelik barındırmıştır.
ABD Hava Kuvvetleri ise söz konusu duruma bir önlem niteliğinde bir çözüm geliştirmeyi planlıyor.
ABD, radyo iletişim kanallarını kesmek amacıyla gökyüzündeki uyduları plazma bombalarıyla patlatacak.
ABD RADYO UYDULARINI İMHA EDECEK
New Scientist’te yer alan rapora göre, ABD Hava Kuvvetleri tarafından kullanılacak plazma bombaları seçilmiş araştırma ekipleri tarafından yapılacak.
Drexel University Genel Bilimler araştırmacılarından oluşan bir ekip, kaynama noktasının ötesinde yer alarak metal parça ısıtması sağlayan kimyasal reaksiyon destekli bir bomba yapma hedefinde olacak.
Projenin ilk aşamasında atmosferik plazma teslim yöntemini tercih edecek araştırma ekipleri sistemi; vakumlu simülator odalarda ABD Ordusu’nun deneyimine sunacak.
Metal iyonize plazmalardan oluşan bomba atmosfer oksijeni ile reaksiyona girerek patlama aşamasına geçiyor.
Plazma bombası, dünyadan fırlatılmasının ardından atmosferi geçme aşamasında iyonlarını serbest bırakarak patlıyor.
Maryland ve EniG Associates University araştırmacıları tarafından oluşturulan bir başka ekip ise bombanın atmosferden geçişini kolaylaştırmak için buharlaşmış metalleri kullanacak.
Söz konusu son envanterin bombanın etkisinin çok daha fazla olmasına yol açacağı belirtiliyor.
Bilim insanları, son reaksiyonda üretilen plazma miktarının, patlama yoğunluğunu ve formunu kontrol edebileceğini ekliyorlar.
ABD Hava Kuvvetleri tarafından radyo uydularının iletişimlerini kesmeye odaklı olacak plazma bombasının son derece tartışmaya açık olacağını söyleyebiliriz.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan İngiltere’nin En Gizemli Yapısının Yakınında Daha Önemli Bir Keşif Yapıldı! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve İngiltere’nin En Gizemli Yapısının Yakınında Daha Önemli Bir Keşif Yapıldı! haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
İngiltere’nin En Gizemli Yapısının Yakınında Daha Önemli Bir Keşif Yapıldı!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve İngiltere’nin En Gizemli...

Kapat