AfterFocus Pro v1.3.2

Öncelikle sizlere bildiğim kadarı ile Facus Özelliği fotoğraflar için ne demek onu açıklamak istiyorum. Focus özelliği fotoğraf üzerinde istediğiniz herhangi bir nesneyi öne çıkarmak için kullanılır. Bunu nasıl yapar sizin belirlediğiniz alan dışında kalan bölümleri bulanıklaştırarak istediğiniz alanı ön plana çıkarır.

Özellikle gelişmiş Prof Kameralarda bu özelliği sık sık görebilirsiniz. Yakın çekimlerde genel olarak çektiğiniz nesneyi öne çıkarmak amacı ile kullanılır ve gerçekten güzel bir özellik.

After Focus uygulaması ile bu özellik artık telefonlarınıza geliyor. Çekmiş olduğunuz resimler üzerinde istediğiniz gibi oynama yapabiliyorsunuz. Yanlış hatırlamıyorsam açılışta size kullanımı ile ilgili bir eğitimde veriyor.

Ekran Görüntüleri

Uygulamayı İndirmek İçin;

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

  1. Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için Tıklayın
  2. Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin Tıklayın

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android namaz vakitleri uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Namaz Vakitleri Diyanet indir ve Namaz Vakitleri Diyanet yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Premium Widgets & Weather v2.0

Premium Widgets & Weather uygulaması telefonunuzun görsellik açısından bir kademe daha ileri gidebilmesi için içinde birbirinden harika widgetler bulundurmakta.Hava durumu...

Kapat