Always Battery (Icon Changer)

Cover art

Android telefonunuzun ne kadar şarjı kaldı sürekli gözünüzün önünde olmasını istermisiniz?

Bu uygulama sayesinde küçükk bir batarya göstergesi ekranın istediğinizi bir köşesine koyabilirsiniz. Video izlerken yada oyun oynarken sürekli olarak kalan batarya miktarınız takip edebilirsiniz.

Ayrıca farklı ikon ve renkleri olan bu şık ve küçük uygulama ile bataryanız sürekli kontrolünüz altında olacak.

Açıklama
En Güzel Pil Simgesi!
=============================================
******** Bilinen Sayı *********
Simge rasgele kaybolur.
– Android sistemi ne yazık ki yetersiz bellek durumu nedeniyle pil hizmetleri öldürür çünkü … Bu, bu ancak sabit olamaz, sistem Yani, kendiniz hizmetini başlatmak zorunda değilsiniz, bir kaç saniye içinde tekrar öldürdü hizmet başlayacak.
=============================================

Şimdi her zaman Pil ile artık kalan pil endişesi olmadan oyun, film, YouTube ya da herhangi bir tam ekran uygulamaları tadını çıkarabilirsiniz!
Daima Pil sadece widget olarak bildirim çubuğu veya ana ekrandaki pil simgesi görüntülenmez yana daima Pil, diğer pil uygulamalar farklıdır. Yüzdesi ve simgesi pil durumunu gösterir bir uygulama olduğunu, ancak ekranın herhangi bir alanda size istediğiniz gibi. Pil simgesi hatta kullandığınız uygulamayı olursa olsun, bu tür vb Sadece görmek için uygulamayı kapatmak zorunda değilsiniz film, oyun izlerken veya kamera kullanarak gibi tam ekran modu, üst ekranda her zaman kalacak ne kadar süreyle Pil sürecek.
Daima Pil birçok yapılandırmaları ile birlikte gelir. Istediğiniz gibi rengini, boyutunu ve görünümünü seçebilirsiniz. Böylece özel pil yapabilirsiniz.
Ayrıca varsayılan birinin üzerine yerleştirerek zaman Pil ile varsayılan simgesini değiştirebilirsiniz.
Ne zaman tam ekran olarak, pil simgesi ekranda görme rahatsız olacağını artık endişe. Sadece basit moduna geçmek, sadece pil yüzdesi gösterilecektir. Bu en ekranınızda rahatsız tutacak. Basit ve Normal modlar arasında geçiş yapmak kolaydır , sadece basın ve pil simgesi üzerinde tutun.
=============================================
Son değişiklikler:
v 2.00
– 2 Varsayılan simge stilleri
– Birçok önayarlarını ekle
– Akü şarj animasyonu
– Kaydet / ayarı mevcut yük
v 2.10
– Kalan pil daha düşük% 5 olduğunda bir hata düzeltildi
– “Yuvarlak Dikdörtgen” stil ekleyin
– 2 önayarlarını ekle
– Daha iyi bellek kullanımı ve yönetimi
– 0.00 sırasında kullanılacak “Alternatif Konum” Ekle -. 9.59 varsayılan pil simgesinin üzerinde daima Pil simge yerleştirmek istiyorsanız bu seçeneği kullanın değilim ama varsayılan
v 2.11
– Am / pm için “Alternatif Konum” desteği.
– Yüzde sembolü (%) görüntülemek için seçeneği ekle
– Kontur genişliğini değiştirmek için seçeneği ekle
v 2.12
– Android 4.0 için Sabit otomatik başlatma hizmet +

Ekran Görüntüleri

pil simgesini değiştirmek - screenshot thumbnailpil simgesini değiştirmek - screenshot thumbnailpil simgesini değiştirmek - screenshot thumbnailpil simgesini değiştirmek - screenshot thumbnail

Uygulamayı İndirmek İçin;

indir androidenglish languace

Explanation
Best Battery Icon!=============================================
Known Issue ********* ********
Icon will disappear randomly.
– Android system unfortunately due to low memory condition … This is because it kills battery service, but it can not be fixed, the system I mean, you do not have yourself to start the service, the service will start in a few seconds to kill again.
=============================================
Now every time the battery without worrying about remaining battery anymore with games, movies, YouTube, or you can enjoy a full-screen applications!

Always the battery only or as a widget in the notification bar battery icon is not displayed on the main screen always lit battery is different from other battery applications. And shows the percentage of battery status icon is an application, but in any area of ​​the screen as you want. The battery icon even application you are using, no matter the type, etc. Just to see, to close the application you do not have the movie, watching the game or using the camera as well as full screen mode, the upper display will always remain how long the battery will last.

Always comes with many configurations battery. Color as you want, you can select the size and appearance. So you can make custom battery.
Also placing it on the default one when you can change the default icon with the battery.

When in full screen, the battery icon on the screen no longer worry that they would not see. Just switch to simple mode, only the battery percentage will be displayed.This will keep off the screen. It is simple and easy to switch between normal mode, simply press and hold on the battery icon.

=============================================

Recent changes:
v 2:00
– 2 default icon styles
– Add several presets
– Battery charging animation
– Save / load settings available

v 2.10
– Fixed a bug when the remaining battery was 5% lower than
– “Rounded Rectangle” Add style
– Add 2 presets
– Better memory usage and management
– 0.00 to be used during the “Alternate Location” Add -. 9:59 on the default battery icon always use this option if you want to place the battery icon but I’m not the default

v 2.11
– Am / pm for the “Alternate Location” support.
– The percent symbol (%) to display the Add option
– Add option to change the stroke width

v 2.12
– Fixed auto-start services for Android 4.0 +

 

 

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android namaz vakitleri uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Namaz Vakitleri Diyanet indir ve Namaz Vakitleri Diyanet yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

1 Yorum Var

 1. admin dedi ki:

  android batarya ikonu değiştirme
  android batarya gostergesi degistirme
  batarya simgesi değiştirme
  pil rengini degistirme
  android sarj ikonunu degistirme
  android şarj göstergesi değiştirme
  telefonun pil rengini degistirme
  android pil rengi değiştirme
  Android kapalı mod pil ikonu degistirme
  android batarya ikonları

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Alternatif Apk Market Arayanlar

Alternatif marketleri sizlere sunmaya devam ediyoruz arkadaşlar.Bu yeni marketi sitemiz moderatörlerin Murad Ali arkadaşımız paylaşmış benim pek fikrim yok denemek...

Kapat