Android 5.0 Lollipop incelemesi hangi telefonlara yüklenebilecek

android cep uygulamaları tanıtım sitemize hoş geldiniz Android 5.0 Lollipop incelemesi hangi telefonlara yüklenebilecek
Android’in en son sürümü 5.0 Lollipop’u incelemesi ,sizlere yeni android sürümünün son kullanıcıları için hazırlanmış onlarca özelliklerini sizler için derledik.

Cilt

Konu işletim sistemi bu soruyu cevaplamak için zor: Onlar işletim sistemi yaparsanız daha iyi görüntü önemlidir, var mı? İkinci Cevabı zor atlama bizim görüşümüze yakın olduğunu söylemek ederken.

Google Android Lollipop menüsüne widget düz bir görünüm veren büyük bir iş yapmış olduğunu söylemek gerekir. Gölge hariç yapboz gibi görünüm ve bazen göz alıcı her şeyi ile Lollipop kağıt her şey uyumsuz görünüyor. Tasarım geliştirmek birçok detay vardır. Uyarı çubuğunu aşağı çekin Örneğin, ekranda ayarları simgesi biraz döner. Bu tür ayrıntılar, kullandığınız cihazın sizi hayal kırıklığına ve sen bütün işi işlemek için güce sahip olduğunu hissettiren olmayacaktır. Ancak Android’inizin çalışma modu söylemiyrouz ve üstten alta doğru değişir. Simgeler tekrar ızgara üzerinde görüntülenen ve widget ana ekrandan erişilebilir.

Ancak, her şeyi gözden geçirilerek parlatılmış gerektiğini söylemek. Android hala aynı öğrenmesi kolay bir iş değildir. Ana nedenlerinden biri, gösterisinde uygulamalar “alt menü” listesi ve ana ekranda ayrıdır. Ancak, bu da Android en özelleştirilebilir mobil platform yapar.

Android Lollipop uzun zamandır konuşulan bir güncelleme. Bir süre önce Lollipop’un küçük bir güncelleme olabileceği kaygıları mevcut olsa da, endişeler haklı çıkmadı ve Lollipop’un Android’i yeni bir seviyeye taşıdığı anlaşıldı.

Android 5, bir önceki sürüm olan Android 4.4’e göre gerçekten büyük bir adım. Google’ın yeni Android’le verdiği mesaj, onu sadece “biraz daha iyi” hale getirmekle yetinmeyip, görsel olarak yenilemek ve telefon ve tabletlerden fazlasına getirmek.

Android Lollipop, şüphesiz en önemli Android sürümlerinden bir tanesi. Yeni işletim sistemi hem daha temiz, hem de daha güzel görünümlü; üstelik daha hızlı. En önemlisi ise pile hiç olmadığı kadar nazik davranması. Yeni arayüzü basit ve hızlı. Tüm platform, kaliteli olduğu kadar kullanımı kolay bir hale getirilmiş. Bir başka önemli nokta ise Android 5.0’ın üreticilerin üzerinde geliştirmeler yapmasını kolaylaştırması. Apple’ın son sürümü kullanan kullanıcı sayısıyla övündüğünü biliyoruz. Google da aynısını Lollipop ile başarırsa, geliştiriciler için çok daha çekici bir hale gelebilir.

64-bit mimari, şu an için gereksiz gibi görünse de Google ne yaptığını biliyor olsa gerek. Firma, 64-bit mimariyi destekleyen Android Lollipop ile geleceğini de garanti altına alıyor.

Android Lollipop’a istesek de, istemesek de er geç geçiş yapacağız. Peki bu yeni platform, gerçekten de o kadar iyi mi? Yeni, katmanlı arayüz, cihazınızı gerçekten daha iyi bir hale mi getiriyor?

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Turkcell T50 android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını android game, android hile ve mobil oyun indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Turkcell T50 android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Turkcell T50 android uygulama 2014...

Kapat