Android Apple Logosuna İşedi Mi? android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Android Apple Logosuna İşedi Mi? android uygulama 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Android Apple’ın logosu olan ısırılmış elma üzerine işedi mi?

Android logosu Apple a işedi
Akıllı telefon ve uygulama deyince aklımıza iki büyük devden başkası gelmez; biri Android, öteki Apple. İki şirketin daha önce karşılıklı sataşmalarına ve birbirleri hakkında dedikodular yaydıklarına şahit olduk.
Bu sefer duyduklarımız oldukça şaşırtıcı ve komik geldi ve biz de bu haberin doğruluğunu test ettik. Android‘in Google Maps üzerindeki bir noktada Apple logosuna işediği haberi gerçekten de doğruymuş. Google Maps aracılığı ile Pakistan‘nın kuzeyinde yer alan Rawalpindi bölgesine gittiğimiz zaman karşımıza çıkan görüntü haberi doğruladı. Bunun nasıl yapıldığı ve Apple‘ın buna cevabının ne olacağı merak konusu.
Google Maps Android Apple Logosuna Ne Yaptı?

Sizde Google Maps üzerinde 33°30’52.5″N 73°03’33.2″E kordinatlarını ziyaret edip yukarıdaki görseli cihazınızda görüntüleyebilirsiniz.

Acaba Apple bu duruma nasıl bir tepki verecek?

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan LG G4 İçin Yayınlanan Düşme Testi android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve LG G4 İçin Yayınlanan Düşme Testi android uygulama indir indirebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
LG G4 İçin Yayınlanan Düşme Testi android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve LG G4 İçin Yayınlanan Düşme...

Kapat