android Battery Doctor (Battery Saver)

batarya yoneticisi
android cihazlarda bataryanın çabuk bitmesi her kullanıcının şikayetidir. Bu uygulama ile bayaryayı tüketen kaynakları inceleyebilir gereksiz o an için kullanmadığınız uygulamaları kapatarak bataryadan tasarruf sağlayabilirsiniz. uygulamanın ayarlarını yaparak kullanmadığınız zaman otomatik olarak sistemi inceler gereksiz uygulamaları sonlandırarak %25 batarya tasarrufu yapabilirsiniz.
Evet arkadaşlar bu paylaşımım da sizlere benim de kulladığım bir şarj koruyucu programıdır.Google Play Store’de oldukça sevilen bir uygulamadır.Biliyorsunuz şu anda android telefon kullanıcılarının en büyük derdi olan şarj sorununu çözen bir uygulamadır.Benim kullandığım telefen Galaxy y’dir ve şarj süresini uzattığını benim açımdan kanıtlamıştır.Sizin de şarj sorununuz varsa bu programı denemenizi öneririm ayarlar konusunda yapamıyorsanız mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. uygulaması
indir

Bir önceki -mobil oyunu olan Talking Tom Cat v2.0.1 bdosyasını ve bedava android uygulamasını Talking Tom Cat v2.0.1 indir ve Talking Tom Cat v2.0.1 yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

1 Yorum Var

  1. admin dedi ki:

    android Battery Doctor (Battery Saver)
    Yazı admin tarafından 25 Aralık 2013 tarihinde Genel, Uygulamalar kategorisinde yayınlanmıştır. Yorum Yapılmadı
    batarya yoneticisi 300×225 android Battery Doctor (Battery Saver)

    android cihazlarda bataryanın çabuk bitmesi her kullanıcının şikayetidir. Bu uygulama ile bayaryayı tüketen kaynakları inceleyebilir gereksiz o an için kullanmadığınız uygulamaları kapatarak bataryadan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
En iyi android oyunu Angry Birds Oyunu

Angry Birds, dünyanın en iyi ve en çok oynanan android ve iphone mobil oyunlarından biri.   Sevimli k arakterlerive çıkardığı...

Kapat