Android Clean Master Performans Arttırma

Android Performans Arttırma yöntemi Android cihaz hızlandırma ve uygulaması

Android cihazınızın özellikleri ne olursa olsun belirli bir kullanım sonunda android cep telefonu yada android tabletiniz kasmaya başlayacak, kilitlenmeye sebeb olacak veya uygulama hiç açılmaz olacaktır. Bunun sebebi ram hafıza belirli süre sonra dolmaya başlayacaktır.

Arka planda kontrolsüz çalışan gereksiz uygulamaların açık olması performansı olumsuz yönde etkileyecektir. Kullanmadığınız bu uygulamaları tek tek kapatabileceğiniz gibi clean master ile hepsini birden uygulamaya ihtiyacınız olana kadar kontrollü bir şekilde kapatabilirsiniz.

Hafıza bölümünde ihtiyacınız olmayan uygulama ,app yada oyunları tıklama ile işaretleyerek hafıza kartından yada cihazın kendi hafızasından kaldırabilirsiniz.

Cihaz belleğinde yer açmak için cihazda yüklü olan uygulamaları seçenekleri tıklayarak otomatik olarak bellek kartına taşıyarak Android işletim sisteminin performansını artırabilirsiniz.

Sistemde uygulama yada oyunların kullandığı temp dosyaları silerek android cihazınızda özel mesaj , girilen internet siteleri gibi kişiye özel bazı bilgileri temizleyebilirsiniz.

Clean Master Android markette reklamsız ve Türkçe dil desteği ile sunulmaktadır.

Acemi kullanıcıları da düşünen uygulama ana ekrada attığı bir tuş ile tek tık ile gereksiz uygulamaları kapatarak hız artımı gerçekleştirmektedir.

Clean Master Ekran Görüntüleri

Clean Master Uygulamayı İndirmek İçin;

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Pes 2013 Android Apk indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Pes 2013 Android Apk indir indir ve Pes 2013 Android Apk indir yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Android Telefonunu yada android Tabley Kablosuz Modem olarak Kullanmak mümkün

Android Telefonunu yada android Tabley Kablosuz Modem olarak Kullanmak mümkün Android Akıllı cep telefonunuzun 3g internet bağnatısı sahibi iseniz telefonunuzu...

Kapat