android macera oyunu indir

uygulama geliştiricisi Fruit Ninja oyununun yazılımcı firması ürettiği bu yepyeni macera oyunu olan Jetpack Joyride, hedef kitlenin beğenisine sunuldu. Sürükleyici ve bir o kadar da bağımlılık yapan oyunun konusu ise, bir gün sırtına üstünde deneme yapılan bir roket ceketi takan Barry isimli kahramanın atıldığı macera. Bu ceketi kullanarak önüne çıkan altınları alarak, yola devam etmek gerekiyor.

Macera dolu oyunda bir yandan engelleri aşmaya çalışırken, diğer yandan da bizi öldürmek için bekleyen düşmanları aşarak ilerlememiz gerekir. Aldığımız altınlarla kendimize yeni özellikler ekleyebilir ve yeni araçlar satın alabiliriz. Böyle olunca da oyun daha zevkli bir hal alıyor. sitemizde full oyunların tanıtımı bulabilirsiniz.

Artık sürükleyici bu macera oyununu, android programının yüklü olduğu tüm cep telefonlarına, tabletlere, bilgisayarlara ücretsiz indirebiliriz.

Jetpack Joyride

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu indir ve Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu yükle indirebilirsiniz.

2 Yorum Var

  1. admin dedi ki:

    android macera oyunu indir
    Yazı admin tarafından 26 Aralık 2013 tarihinde Genel, Oyunlar kategorisinde yayınlanmıştır. 1 Yorum Var
    android uygulama geliştiricisi Fruit Ninja oyununun yazılımcı firması ürettiği bu yepyeni macera oyunu olan Jetpack Joyride, hedef kitlenin beğenisine sunuldu. Sürükleyici ve bir o kadar da bağımlılık yapan oyunun konusu ise, bir gün sırtına üstünde deneme yapılan bir roket ceketi takan Barry isimli kahramanın atıldığı macera. Bu ceketi kullanarak önüne çıkan altınları alarak, yola devam etmek gerekiyor.mobil oyun indir

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Smart RAM Booster Pro android performan ölçümü

                android performans Günümüz android telefonlarda RAM önemli bir sorun.Geliştiricilerin saf android...

Kapat