android Money Detector indir

Money Detector

, , , Money Detector, Money Detector android, Money Detector apk, money detector app, Money Detector download, Money Detector full, Money Detector full apk, money detector gmod, Money Detector indir, money detector machine, money detector pen, money detector price, Money Detector programı, Money Detector sil, money detector tx400, Money Detector ücretsiz indir, money detector uv, Money Detector uygulama, Money Detector yükle, wire mod money detector

Sahte para algılamak için bu komik uygulamayı kullanın! Işlem basit: sadece para bir resim çekmek için alt “kamera” butonuna tıklayın. Ardından uygulamayı para analiz ve birkaç saniye sonra sonuç göstermek için iddia edecektir. Yeni bir algılama işlemini yeniden başlatmak için “kamera” butonuna tıklayabilirsiniz. Ve bunları telefonunuza sahte para algılayabilir inandırmak için arkadaşlarınıza Fool!
Bu sadece eğlenceli bir uygulama. Tabii ki mevcut telefonlar sahte para tespit donanım yok. Ama başkaları aptal uygulamayı kullanmak için iyi bir seçimdir.

v2.0 güncelleme:
“Sahte” ve ses için ses “+” “-” “Genuine” için: – Şimdi ses tuşuna basarak sonucu kontrol edebilirsiniz.

Yenilikler
v2.1 update:
– Add more images for showing result

UYGULAMAYI İNDİR


Money DetectorMoney DetectorMoney Detector

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan android Kim Milyoner olmak ister oyunu indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını android oyun indir, android uygulama indir ve Kim Milyoner ? indirebilirsiniz.

Arananlar:

1 Yorum Var

 1. admin dedi ki:

  android oyun ve uygulamaları
  huawei yulleme temalar
  benim tom hileli indir cepde
  farming simulatorda kilit acamak nasil yapilir
  son sürüm hay day hile apk cepde
  lg telefon kitlenirse nasil acilir
  hugo tolga abi telefona ucretsiz oyun indir
  bom beach para ve elmas hilesi cepde
  galaxyminiturkiye hitman ho
  adventure time card apk indir cepde
  ts3 apk indir gezginler

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
android Kim Milyoner olmak ister oyunu indir

android Kim Milyoner olmak ister oyunu indir android oyun indir, android uygulama indir, Kim Milyoner ?, Kim Milyoner ? android,...

Kapat