Android namaz vakitleri uygulaması

Android namaz vakitleri uygulaması

* Uygulama Diyanet İşleri Başkanlığının sistemi üzerinden aldığı verileri kullanıcılara sunmayı hedefleyen sade bir android uygulamasıdır. Güncel tüm namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Türkiye, Almanya başta olmak üzere türklerin çok yaşadığı yerlere ilk sırada yer verilmiştir,daha sonra tüm dünya namaz vakitleri eklenmiştir.
*Uygulama verileri direkt olarak diyanet.gov.tr adresi üzerinden internet yoluyla alıyor, bazı cihazlarda yaşanan verilerin alınmaması durumu, diyanet sistemlerinin durumu veya internetinizin hızıyla ilgili, uygulama buna birşey yapamaz!
*Diyanet sitesinin yoğunluktan dolayı sık sık cevap veremez hale geldiğini gördüm, bu nedenle güncelleme işlemini birkaç deneyin.
2013 Ramazan imsakiyesi, 2013 diyanet takvimi olarak da kullanabilirsiniz.Namaz vakitlerinin yanı sıra, oruç tutulan 3 aylar ve mübarek gün ve geceleri ve diğer iftarlarınızı da buradan takip edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Uygulamayı İndirmek İçin;

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Başarsoft 2013.07 [130806] (Q2) Türkiye (+KKTC) Haritası+Building+Poi bdosyasını ve bedava android uygulamasını Başarsoft 2013.07 [130806] (Q2) Türkiye (+KKTC) Haritası+Building+Poi indir ve Başarsoft 2013.07 [130806] (Q2) Türkiye (+KKTC) Haritası+Building+Poi yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Android İpucu

Eğer android telefonuzda galerinizde ki video veya resimleri kimsenin görmesini istemiyorsaniz dosyalarımda videoyu veya resmi koydunuz dosyanin adının basina nokta...

Kapat