Android Ses İle Tuş Kilidi Açma

Sesiniz ile tuş kilidinizi açın.

Herhangi bir Android cihaz için güzel ve özelleştirilebilir kilit ekranı. Telefon ya da tablet kilidini daha önce bu kadar eğlenceli olmamıştı. Bir ses şifre belirleyin ve cihazınızın kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Kilidin açılması için alternatif bir yol da mevcuttur. Sadece kilit ekranın ortasında bulunan ses dalgası animasyon dokunmak tarafından kilidini açmak için parmağınızı kullanabilirsiniz! Saat, tarih ve güç göstergeleri için kendi renk ve boyutunu ayarlayın. Süper basit ve kullanımı kolay arayüzü.

** ÖZELLİKLERİ **
– Ses açma
– Parmak dokunmatik açma
– Özel zaman göstergesi
– Özel tarih göstergesi
– Özel güç göstergesi

** ÖNEMLİ **

Diğer kilit ekranı kapatın! Çevrimdışı ses tanıma tek işletim sistemi Jelly Bean ve üzeri ile cihazlarda desteklenmektedir. Eski sürümleri için, internet bağlantısı gereklidir. Kilidi açmak için alternatif bir yol TOUCH yöntemi ON da etkinleştirebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

Ses Kilit Ekranı - screenshot thumbnailSes Kilit Ekranı - screenshot thumbnailSes Kilit Ekranı - screenshot thumbnailSes Kilit Ekranı - screenshot thumbnail

Uygulamayı İndirmek İçin;

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

  1. Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için Tıklayın
  2. Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin Tıklayın

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android namaz vakitleri uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Namaz Vakitleri Diyanet indir ve Namaz Vakitleri Diyanet yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
EyeEm – Photo Filter Camera

Biraz instagramı andıran bu uygulama, resimlerinize birbirinden farklı efektler vermenize ve bunları arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlar. Tabi ki instagram gibi...

Kapat