APP Lock

Programımız yani uygulamamız telefon güvenliğinizi üst dereceye getirebileceğiniz bir program. Şöyle özetleyeceğim, ekran kilidi sevmiyorsunuz ya da ekran kilidi yapıyorsunuz ama pin koyduğunuz taktirde yanınızdaki bir kişi bu pini öğrendiğinde tüm telefonu ele geçirebilecek duruma geliyor veyahut dediğim gibi ekran kilidi açma tuşuna bastıktan sonra bir de kilit ekranı koymak size saçma geliyorsa APP Lock’u mutlaka denemelisiniz. Programımız – Uygulamamız Harika bir grafik ile karşınıza sunuluyor, Programı kurup açtığınızda ana olarak kilitleyebileceğiniz şeyler olarak ayarlar galeri rehber gibi telefondaki şeyleri iPhone’da olduğu gibi on off düğmeleriyle açıp kapatabiliyorsunuz ve ayrıca kendi uygulamalarınızı da kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz. Programda isterseniz pin isterseniz şekil ile güvenlik sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca telefonu kapatıp açtığınızda program otomatikman devreye giriyor ve açılıyor. Yani bir daha elle başlatmanız gerekmiyor.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir indir ve Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Cool Wallpapers HD

Play Store üzerindeki yorumları samimi bulmadığımı baştan belirtmek istiyorum. Uzun zamandır LG-L5'imde kurulu ve beğenerek kullanıyorum. Geniş bir arşivi var...

Kapat