Araştırmacı Dr. Bergrun: Saydığım Bu Üç Gezegenin Halkalarını Uzaylılar Oluşturdu

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Araştırmacı Dr. Bergrun: Saydığım Bu Üç Gezegenin Halkalarını Uzaylılar Oluşturdu 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

NASA bünyesinde araştırmalar yapan Dr. Bergrun, Jüpiter, Uranüs ve Satürn’ün halkalarını, kendilerine enerji kaynağı yaratmak adına uzaylıların oluşturduğunu iddia etti.
NASA bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve bilim dünyasında da saygın bir yeri bulunan Dr. Bergrun, uzaylı teorisyenlerinin yüzünü güldürecek bir açıklamada bulundu. Araştırmacıya göre daha öncelerden görmeye aşina olduğumuz Satürn, Uranüs ve Jüpiter’in etrafındaki halkalar, organik uzay mekikleri tarafından oluşturulmuş. Bu açıklama her ne kadar uzaylılara merak salanların ilgisini çekmiş olsa da bilim insanları tarafından şüpheyle karşılanmış.
Uzaylıların Satürn’de bulunduğunu ve sayılarının giderek arttığını keşfettiğini iddia eden Dr. Bergrun, aynı şekilde Jüpiter ve Uranüs’ün çevresinde de benzer durumu görebileceğimizi belirtti. ‘Sizin halka zannettiğiniz şeyler, benim gözümde birer uzay gemisi’ diyen Dr. Bergrun, ayrıca canlı uzay mekiklerinin görüntülerine rastladığını belirterek “Sayıları gittikçe artan bu cisimler Güneş sisteminin her yerinde var ve nüfusları kritik bir eşiğe dayandı” açıklamasında bulundu.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Tarihte Adı Bilinen İlk Kişinin Mesleği Ne? bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Tarihte Adı Bilinen İlk Kişinin Mesleği Ne?

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Tarihte Adı Bilinen...

Kapat