Arayan Resmini Tam Ekran Gösterme Uygulaması

Ultimate Call Screen HD Pro v9.7.2

Ultimate Call Screen, uygulaması ile sizi arayan kişilerin resimlerini telefonunuzun ekranın da HD kalitesi ve tam ekran olarak görebilirsiniz.

Ayrıca Ultimate Call Screen HD uygulaması ile isterseniz kara liste oluşturabilir ve sizi aramasını istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Ultimate Call Screen HD Pro uygulaması ile gelen aramaları telefonunuzu sallayarak açabilir yada ekranı ters çevirerek gelen aramayı kapatabilirsiniz. En basit olarak da bilinen yöntem ile ekran da parmak kaydırma hareketi ile gelen aramaları cevaplandırabilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise tüm kişilere tek tek resim atamak yerine facebookdan kişi resimlerini alabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

Uygulamayı İndirmek İçin;

NOT: Ekran görüntüsünde ki kızda çok tatlıymış 🙂

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

  1. Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için Tıklayın
  2. Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin Tıklayın

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android namaz vakitleri uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Namaz Vakitleri Diyanet indir ve Namaz Vakitleri Diyanet yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Offroad Nation™ Pro v3.0.0

Android telefonlar için en kapsamlı ve en gerçekçi OffRoad oyunu sizlerle....Onlarca kamyon36 Extreme seviyeOyuna yapılan son güncelleme ile neredeyse bir...

Kapat