Arizona’daki Milli Parka Dinazora Benzeyen Yıldırım Düştü!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Arizona’daki Milli Parka Dinazora Benzeyen Yıldırım Düştü! 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Arizona eyaletinde bir milli parka T-Rex’i andıran görünümde yıldırım düştü.
Bugüne kadar çeşitli hava olaylarında tesadüfen – belki de değil – birçok ilginç şekille karşılaştık ancak en son yaşanan hava olayı gerçekten de diğerlerinden daha farklı.
Özellikle enteresan görünümlere bürünmüş bulutlar sık sık bizi şaşırtmaya başarırken, bu defa dinazor şeklinde bir yıldırım düştü.
Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde yer alan Petrified Forest Milli Parkı’na düşen T-Rex’i andıran bu yıldırım büyük bir şaşkınlıkla karşılandı.
Bu milli park çok daha etkileyici olaylara sahne olabiliyor
Hem konumu bakımından hem de kapsadığı alan ve bulunduğu koşullara göre birçok hava olayına sahne olabilen Petrified Forest Milli Parkı daha önce de birçok etkileyici hava olayına sahne olmuştu. Bölgenin deniz seviyesinden yüksek olmasının ve coğrafi yeri açısından ihtişamlı hava olaylarıın görüldüğü bir yer olduğu biliniyor.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Alzheimer Hastalığını Kökten Çözebilecek Yeni Bir Yöntem Keşfedildi! bdosyasını ve bedava android uygulamasını Alzheimer Hastalığını Kökten Çözebilecek Yeni Bir Yöntem Keşfedildi! haber, Alzheimer Hastalığını Kökten Çözebilecek Yeni Bir Yöntem Keşfedildi! yükle ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Alzheimer Hastalığını Kökten Çözebilecek Yeni Bir Yöntem Keşfedildi!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Alzheimer Hastalığını Kökten...

Kapat