Asus zenfone 5 – 6 android 5.0 yükleme yöntemi

Asus zenfone 5 – 6 yöntemi

Asus zenfone için android 5 güncellemesi resmi olarak yükleme dosyası otomatik güncellemeye henüz başlamamasına rahmen dosyası kullanıma sunulmuş durumdadır.

güncelleme yapabilmeniz için dosyayı telefonunuzun ana dizinine atarak güncelleme işlemini yapabilirsiniz. resmi olarak sunulmadığı için yedeklemelerinizi ve telefona gelebilecek yazılım çökmelerine karşı tüm sorumluluk kullanıcılara ait olacaktır. güncellemeyi yapmak için tüm riski göze alın ve öyle yüklemelisiniz. internette android güncellemesini yapan kullanıcıların bir çoğu versiyondan ve güncellemeden memnun olmakla beraber bir kısım kullanıcı yüklemede yanlış işlemler ve telefonun şarjının bitmesi sonucu komple sistemlerinin çökmesinden dolayı sorun yaşayanlar bulunmakta , o nedenle telefonun şarj durumunun %80 üzerinde olmasına özen göstererek güncelleme yapılması önemli bir kriterdir.

android 5.0 ile ilgili görsel sonucu

indirme linki için asus resmi web sitesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz

asus zenfone 5 android 5 indir

asus zenfone 6 android 5 indir

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Hangi telefonlar Android 5.0 Lollipop güncellemesi alabilecek bdosyasını ve bedava android uygulamasını android 5.0 güncellemesi, android cep oyunları ve android cep uygulamaları indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Hangi telefonlar Android 5.0 Lollipop güncellemesi alabilecek

Bugünkü Android cep oyunları ve android cep uygulamaları konulu makalemizde android 5.0 güncellemesinin hangi telefonların alabileceği konusunu işleyeceğiz. Telefonlar güncelleme...

Kapat