Bad Piggies 1.5.2 Kilitler Açık full indir

Bad Piggies, Rovio tarafından üretilen ve yine fizik kurallarına dayalı olan bir oyun bu kez domuzcukları konu alıyor.
Oyunda içinde domuz veya domuzcukların bulunduğu araçlar yapmak gerekiyor. Ya da bazı durumlarda yalnızca domuzcuklarla oynayabiliyorsunuz. Ancak araç tasarlamak ve aracı kolayte de kullanabilmek oyunun temeli. Elinizdeki parçalarla bir araç meydana getiriyor ve bölümün istediği gereçleri almaya çalışıyorsunuz. Bu noktadaki başarınız da yıldız olarak size dönüyor.
Tabii ki bütün bunların sebebi kuş yumurtaları!
Oyunda 60 farklı bölüm var. Bu bölümlerde uçmak, sürmek ve çarpışmaların tadını çıkarmak mümkün. Eğer her bölümü üçer yıldızla bitirirseniz yapboza dayalı 30 bölüm daha geliyor. Bunların yanı sıra yaratıcılığa dayalı dört bölüm var.
APK İndirmek İçin Aşağidaki APK resmine tiklayin ve kurmak için oyun yüklüyse silin ve indirdiginiz apk dosyasini kurun.
http://androidcepuygulamalari.com/wp-content/uploads/bad-piggies-1-5-2-kilitler-acik-full-indir-0.jpg

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Candy Crush Saga Sonsuz Can Hileli APK İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Candy Crush Saga Sonsuz Can Hileli APK İndir indir ve Candy Crush Saga Sonsuz Can Hileli APK İndir yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Android Geliştiricileri için Türkçe Kaynaklar

Android platformunda uygulama geliştirmek isteyen kişiler için Türkçe kaynakları sıralamak istedim.Bu yazıyı yazılana kadar piyasada dört kitap vardı. Bunlar ;Merhaba...

Kapat