Batak Oyunu indir

Batak Oyunu
Kâğıt oyunları arasında yer alan ve büyükten küçüğe herkesin beğenerek oynadığı oyunlardandır Batak oyunu… Android uyumlu hale getirildiği için de herkesin her yerde oynayabileceği hale gelmiş oldu. Dilediğiniz her yerde işyerinde mola saatleri içerisinde bile sıkıldıkça oynayabileceğiniz, keyifli bir oyun. Zaten batak oyunu hakkında herkesin küçük de olsa fikri olacağı için oyunun oynanması kimseyi zorlamayacaktır.
Oyunda, birçok oyunda olduğu gibi düşünerek hareket etmek ve en doğru hamleyi gerçekleştirebilmek oldukça önemlidir. Rakiplerinize üstün gelebilmek için en iyi hamleleri sizin yapmanız gerekeceğini unutmamalısınız. Batak oyunu, geliştirilen özellikleri sayesinde çok daha iyi görselleri olan bir oyun haline getirilmiş. Oyunda kaç el oynamak istediğinizin ayarını da siz yapıyorsunuz. Ses özelliklerini, titreşim modunun ayarını da yine kendiniz belirleyebiliyorsunuz.
Batak Oyunu
Batak Oyunu
Batak Oyunu indir

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Marble Saga indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Marble Saga indir indir ve Marble Saga indir yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Android Pişti Oyunu İndir

Teknoloji bu kadar ilerlemeden önce ailemiz ya da arkadaşlarımız ile oynadığımız ve sevdiğimiz oyunlardan olan Pişti oyunu, şimdi Android uyumlu...

Kapat