Bedava Android oyun uygulama indirme adresi

Bedava Android oyun uygulama indirme adresi

Google play store Android uygulamalarını en güvenli bir şekilde indirebileceğiniz virüs taramalarından geçmiş ve kontrol edilmiş birşekilde indirme fırsatı veriyor. Yeni aldığınız yada fabrika ayarlarına döndüğünün android cep telefonunu yada tablet bilgisayarınızı ilk yspmsnız gereken mevcut bir google hesabınız varsa google hesabını cep telefonunuza tanıtmanız gerekmektedir. Hesabınız yoksa 5 dk gibi bir sürede kayırt edebilirsiniz bu kayıt gereksinimi sizin güvenliğiniz içindir herhangi bir telefon takibi yada ceza gibi bir durum söz konusu olmaz.

Google kayıt yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli işlem ise mail adres seçimi ,şifre ,2.mail hesabı ve doğrulama kodlarının ardından sizden bir kredi kartı bilgileri isteyecektir. Bu bilgileri girdiğinizde google kredi kartı bilgilerinizi kayıt altına alıyor , bu bilgilerle hesabınızdan herhangi bir ücret kesmiyor , ücretli profesyonel bir uygulama satın alma işlemi gerçekleştirmek istediğinizde bu bilgileri kullanarak kredi kartı bilgilerinden ücret tahsil ediliyor. 0,99$-1$-5$ gibi ufak miktarda oluyor ücretli yazılımlar. Bu ücretli yazılıma bu kadar komik fiyat neden isteniyor demneyin ücret karşılığı aldığınız ürün çok dağa profesyonel bir yazılım oluyor ve aynı zamanda en önemlisi reklamsız bir uygulama kullanma deneyimi yaşatıyor. Yazılımcıya bu ufak meblahı çok görmeyim derim. Ücretli bir yazılım aldınız dağa sonra telefonunuzu sattınız yada format attınız bu uygulamalar sizin adınıza kayıtlı google hesabında kayıt altında tutulduğu için dağa sonra aynı mail ile tekrar indirip kurabilirsiniz.

Google play haricinde uygulama indireceğiniz yerlere dikkat edin ,Google play harici yüklediğiniz sitelerden trojan ve virüs bulaşabilir bu telefon ,tablet yada unuz için fabrika ayarlarına dönmeniz , sistemin çökmesi yada bilgi güvenliğini tehlikeye atacaktır.

Google Play Hakkında Ekran Görüntüleri

Google play mahazasına ulaşmak için

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Zipper - Winrar Uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Zipper - Winrar Uygulaması indir ve Zipper - Winrar Uygulaması yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Android Garanti bankası uygulaması

Android Garanti bankası uygulaması Akıllı telefonların cebimize girmesiyle bankacılık işlemlerinide artın cebinizdeb takip edebiliyoruz. Bankacılık ve finans işlemlerinin en iyi...

Kapat