Bildirim Çubuğuna Yeni Kısayollar Ekleme

Notification Toggle Premium v2.7.4

Arkadaşlar hepimiz yada hepimiz demiyelim son zamanlarda çıkmış cihazlar dışındaki telefonlarda bildirim çubuğunu aşağı indirdiğimiz de orada işimize yarayan kısayollar mevcuttur. Fakat orayı düzenleyemeyiz yeni kısayol ekleyemeyiz. Buna çözüm olarak gelen Notification Toggle uygulaması istediğiniz bir çok kısayolu oraya eklemenizi sağlıyor.

Bunlardan bazılarını sizler için sayacak olursam, Ayarlar, El Feneri, Ekran Parlaklığı için 5 Mod, NFC, Mobil veri, Veri kullanımı, Batarya, Telefonu Kapat, Telefonu Yeniden başlat ve çok daha fazlası…..

Ekran Görüntüleri

Uygulamayı İndirmek İçin;

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

  1. Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için Tıklayın
  2. Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin Tıklayın

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android namaz vakitleri uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Namaz Vakitleri Diyanet indir ve Namaz Vakitleri Diyanet yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Galaxy Ace 2 Türkiye İçin Jelly Bean Yayınlandı

Arkadaşlar uzun süredir Ace 2 kullanıcılarının merakla beklediği JB güncellemesi sonun da yayınlandı. Şuan için Kies üzerinden yüklenmeyen güncellemenin nasıl...

Kapat