BİMCell – Yeni GSM Operatörü

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve BİMCell – Yeni GSM Operatörü 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Türkiye’nin yeni gsm operatörü Bimcell Hizmet’e girdi. BİM Mağazalar zincirinin Yeni Hizmeti BİMCell Alt yapısı Avea’nın desteklediği bir hizmet olarak hayatımıza girdi, bimcell yakın bir zaman da kendi alt yapısını kullanmaya başlayacak. Peki Nasıl Bimcelli olabilirsiniz? Şuan kullandığınız numaranızı bimcell’e taşımak için yada yeni bimcell müşterisi olmak için en yakın bim marketler zincirine gidip nufüs cüzdanı fotokopisi ve gerekli formları doldurup yeni hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Nedir?
Bim Marketler zincirinin bir parçası olan BİMCELL, Şuan için AVEA alt yapısını kullananan Türkiye’nin en yeni gsm operatörüdür.

Paketler
Konuşma: Yükleme yapsanız da yapmasanız da bimcellde aynı fiyata konuşabilir sadece konuştuğunuz kadar ödersiniz (Her yöne aramanın 6 saniyesi 1 kuruştur)
SMS Paketi: Yurt içi her yöne sadece 30 kuruş’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. (Aylık sadece 4 TL’ye her yöne 100 SMS paketini satın alabilirsiniz.)
İnternet paketi: (Tarifeler için www.bimcell.com.tr girmelisiniz.)
Yurtdışı Hizmetleri: (Tarifeler için www.bimcell.com.tr girmelisiniz.)

Bimcell Servisleri;

  • Arayanı Bil
  • Ödemeli Arama
  • Bakiye Sorgulama
  • Uzaktan Yönlendir
  • Çağrı Bekletme
  • Çağrı Yönlendirme
  • Gizli Numara Engelle

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Gelir Testi Nedir? - Nasıl Yapılır? bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Gelir Testi Nedir? - Nasıl Yapılır? haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Gelir Testi Nedir? – Nasıl Yapılır?

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Gelir Testi Nedir?...

Kapat