Bitdefender Mobile Security & Antivirus v2.46.47 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Bitdefender Mobile Security & Antivirus v2.46.47 Android Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Android mobil cihazlarınız için tam koruma sunan ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. En iyi antivirüs uygulamalarından biri olan Mobile Security, cihazınızı yavaşlatmadan kişisel verilerinizi gerçek zamanlı olarak korur.
Zararlı Yazılım Tarayıcısı:
Bitdefender’ın zararlı yazılım tarayıcısı Android cihazınıza yüklediğiniz her uygulamayı otomatik olarak tarar, süprizlerle karşılaşmanızı engeller. Bulut üzerinde çalışan sistem son virüs imzaları ile daima güncel olduğundan Android için hazırlanmıi en yeni zararlılar anında tespit edilir.
Gizlilk Danışmanı:
Gizlilik Koruması, isteğiniz dışında Android cihazınıza indirilen verileri engeller, yüklü olan uygulamalardan gizliliğinizi kötüye kullananları bilmenize yardımcı olur.
Web Güvenliği:
İster Android’in kendi tarayıcısını kullanın isterseniz de Chrome’u. Bitdefender Web Security, ziyaret ettiğiniz web sitelerini gerçek zamanlı olarak tarar ve herhangi bir zararlı içerikle karşılaşmanızı engeller.
Anti-hırsızlık:
Kaybolan veya çalınan telefonunuzu uzaktan kontrol etme imkanı sunar. Web arayüzünden kısa mesaj komutları gönderebilir, kilitleyebilir, alarm çalabilir, Android cihazınızdak verileri silebilirsiniz. SIM kart değiştirildiğinde anında haberdar olursunuz.
Gereken Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Dosya Boyutu: 7.2 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Ask.fm v2.2.1 Android Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Ask.fm v2.2.1 Android Apk İndir indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
LastPass Premium v3.5.6 Android Full Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve LastPass Premium v3.5.6...

Kapat