Brain Wars android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Brain Wars android uygulama 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Zeka Oyunu

Türkçede “beyin savaşları” anlamına gelen Brain Wars sizi zorlayacak ve eğlendirecek güzel bir oyun. Brain Wars size hem arkadaşlarınızla hem de dünyadaki milyonlarca oyuncuyla yarışma olanağı sağlıyor.Birbirinden eğlenceli ve farklı oyunlar sizin hafıza,hız,algı,görme ve hesaplama gibi yeteneklerinizi ölçüyor.

Brain Wars Yetenek Göstergesi

Brain Wars ‘ta beyninizin farklı kısımlarını kullanacağınız 23 farklı oyun var.İster arkadaşınızla, isterseniz dünyanın herhangi bir yerinden biriyle 3 kısımdan oluşan bir maç yapıyorsunuz ve bu yarışlardaki puanlarınız toplanıp sonuç belirleniyor.Başarı sıranıza göre yer aldığınız ligler mevcut.Sırasıyla D,C,B,A ve en iyi oyuncuların bulunduğu S liginde dünyadaki oyuncuların sıralamalarını ve kendi sıranızı görebilirsiniz.Ayrıca başarı ve tecrübenize göre sınıfınızı belirten temsili rozetler mevcut.Civciv olarak başladığınız oyunda Kaplumbağa,Tavşan,Kedi… ve en sonda Anka Kuşu gibi 25 farklı rozete sahip oluyorsunuz. Online olarak diğer oyuncularla oynamadan önce Training kısmında oyunların mantığını tam olarak anlayıp, oyunlarla ilgili tecrübe edinmeniz sizin faydanıza olacaktır.Oyunda malesef Türkçe dil desteği bulunmamakta.İngilizce olan oyunda dil konusunda çok fazla zorlanmayacağınızı tahmin ediyoruz.Sadece oyun açıklamalarını anlamakta zorlanabilirsiniz ama Training kısmında oyunu tekrar tekrar oynayarak oyun mantığını kavrayabilirsiniz.

Bulmaca türündeki zeka oyunu olan Brain Wars 5 milyonun üzerinde indirildi ve kullanıcılardan 4,2 puan almış.


Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Sniper 3D Assassin android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Sniper 3D Assassin android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Sniper 3D Assassin android uygulama...

Kapat