Candy Crush Jelly Saga Hile Apk 1.11.5 İndir – Yaşam Hilesi

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Candy Crush Jelly Saga Hile Apk 1.11.5 İndir – Yaşam Hilesi 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Candy Crush Jelly Saga 1.11.5
Candy Crush oyunu yeni modlarıyla karşımızda.

Candy Crush Jelly Saga, her yaştan oyuncusu bulunan dünya genelinde popüler şeker oyunu Candy Crush’ın yeni modlar, karakterler eklenmiş ve daha da renklendirilmiş sürümü olarak karşımıza çıkıyor.

Seri haline gelen bulmaca oyununun yenisinde her tarafın jöle ile kaplandığı sevimli şeker canavarlarının yaşadığı bir yerde gözümüzü açıyoruz. 100’den fazla jöleli bölümün bulunduğu oyunda aynı şekerleri basitçe eşleştirmenin dışında da şeyler yapıyoruz. Bölüm sonlarında şeker canavarlarına karşı oynuyor, jöleyi sür ve puffer’ları kurtarma gibi eğlenceli, vaktin nasıl geçtiğini bizlere unutturan modları oynuyoruz.

Yeni karakterlerle farklı modlarda bizleri daha çok kendisine bağlayan yeni Candy Crush oyunu ücretsiz olarak geliyor ancak hamle sınırının önem kazandığı bölümlerde ilerlemek veya canımız bittiğinde süre beklemek yerine hızlıca başlamak için satın alım yapmamız gerekiyor.

Candy Crush Jelly Saga Özellikleri:

100’den fazla jöleli bölüm
Yeni oyun modları ve karakterler
Görsel şölen yaşatan yeni güçlendiriciler
Bölüm sonu şeker canavarları

etiketleri diz
görüntü

bilgi
adı
Candy Crush Jelly Saga
sürümü 1.11.5
boyut 42M
dil Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Facebook hesabınızı dondurun.
2. Apkyi indirin ve kurun.
3. Oyunu açın ve facebook hesabınızı açın.

Ne Hilesi Var?
– Normal moves.
– Unlimited Lives.
– Unlimited Boosters.
– Unlock all levels.
– Unlock all episodes.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Crossy Road Apk İndir Hile – Unlocked/Coins 1.5.0 bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Crossy Road Apk İndir Hile – Unlocked/Coins 1.5.0 indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Crossy Road Apk İndir Hile – Unlocked/Coins 1.5.0

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Crossy Road Apk...

Kapat