Candy Crush Saga Sonsuz Can Hileli APK İndir

Şeker Crush Saga MOD APK Sınırsız yaşıyor Candy Crush Saga özellikleri: ★ Lezzetli olacak grafik terk daha fazla aç Kolay ve oynamak için eğlenceli ★, ancak tam olarak ana bir meydan okuma 400 tatlı fazla ★ seviyeleri siz ve arkadaşlarınız için ★ Liderler ★ Öğeler kilidini tamamlayarak seviyeleri bu zorlu ile yardımcı olmak için ★ Arttırıcılar ve takılar seviyeleri ile ★ sorunsuz senkronizasyon Facebook versiyonu Neler Yeni:

Minty en yeni en boynuzlu at yardımcı Candy Crush bölüm, Rainbow Pist!
• 440 lezzetli tatlı seviyeleri .
Oynamak için teşekkürler Şeker Crush ! Sürekli oyun geliştirmek ve sizin için daha keyifli hale getirmek için çalışıyoruz, bu nedenle uygulama oranı ve bize geribildirim vermek unutmayın. Görüş bizim için önemlidir ve bu yüzden onları gelmesini biz düşüncelerinizi işitme seviyorum. Tekrar sadık bir hayran olmak için teşekkür ederiz!

KURULUM : İndirdiginiz Dosyayi Kurun.

NOT : Oyun Telefonunzda Yüklüyse Silin Öyle Kurun.

HİLEYİ İNDİRMEK İÇİN : TIKLA

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android Geliştiricileri için Türkçe Kaynaklar bdosyasını ve bedava android uygulamasını Android Geliştiricileri için Türkçe Kaynaklar indir ve Android Geliştiricileri için Türkçe Kaynaklar yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Bad Piggies 1.5.2 Kilitler Açık full indir

Bad Piggies, Rovio tarafından üretilen ve yine fizik kurallarına dayalı olan bir oyun bu kez domuzcukları konu alıyor.Oyunda içinde domuz...

Kapat