Cep yol bilet satın al bilet fiyat karşılaştır

Cep yol bilet satın al bilet fiyat karşılaştır ,android telefonunuzla yurt içi ve yurt dışı uçak bileti ve otobüs bileti satın alabileceğiniz. Sefer tarife bilgilerine ulaşabileceğiniz . Seyahatlerinizi planlayarak ayarlayabileceğiniz bir uygulamadır. fiyatlarını görüp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Cep yol android uygulaması yurt içi ucak bileti, yurt dışı uçak bileti ve otobüs biletlerini kolayca alabileceğiniz, tüm hava yolu ve otobüs şirketlerinin biletlerini tek bir ekranda detaylıca karşılaştırarak sunan, en uygun veya en ucuz bileti kolayca bulmanızı sağlayan kişisel seyahat acentanızdır. Bilet fiyatlarını özelliği ile kıyaslayarak en ekonomik yada en konforlu yolculuk tarifelerinden biletinizi alabilir , online ödeme yapabilirsiniz.

android bilet satın al uygulaması

Türk Hava Yolları (THY), Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil yurtiçi ve yurtdışından 800’ün uzerinde havayolu firması ile dünyanın her yerine uçuş seçenekleri sunan Cepyol üzerinden, ayrıca Kamil Koç, Varan, Ulusoy, Anadolu Ulaşim, Efe Tur ile birlikte 66 firmadan Turkiyenin heryerine otobüs bileti alabilirsiniz.

“Uçuş Bilgileri” butonu ile havalimanlarına iniş, kalkış ve gecikme bilgileri ile tüm uçuşları izleyebilir, “Sizin Bavul” butonu ile bavulunuza almanız gerekenler listesine ulaşabilirsiniz.

Cepyol’dan seyahatlerinize online otobüs bileti ve online uçak bileti almak için mobil cihazınızı veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Cepyol seyahatinizi sorun olmaktan çıkartır, ister iş gezisi ister tatil gezileri olsun, çıkacağınız yolculuğa dair en uygun çözümleri ve en ucuz biletleri cebinize ulaştırır. Kampanyalı uçak seferlerinden ve kampanyalı otobüs seferlerinden haberdar eder.

Cepyol bir Pordiva Bilişim Teknolojileri A.Ş. markasıdır. Cepyol tarafından satılan uçak biletleri ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri Alto Turizm Seyahat Acentasi(IATA kodu 8821340) tarafından yapilmaktadir. Cepyol tarafından satılan otobüs biletleri ile ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri ilgili firma tarafından yapılmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüleri

CepYol

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu indir ve Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu yükle indirebilirsiniz.

2 Yorum Var

  1. admin dedi ki:

    Cep yol bilet satın al bilet fiyat karşılaştır
    Yazı admin tarafından 26 Aralık 2013 tarihinde Genel, Manşet, Uygulamalar kategorisinde yayınlanmıştır. 1 Yorum Var
    Cep yol bilet satın al bilet fiyat karşılaştır ,android telefonunuzla yurt içi ve yurt dışı uçak bileti ve otobüs bileti satın alabileceğiniz. Sefer tarife bilgilerine ulaşabileceğiniz . Seyahatlerinizi planlayarak ayarlayabileceğiniz bir uygulamadır. En ucuz uşak bileti fiyatlarını görüp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
android macera oyunu indir

android uygulama geliştiricisi Fruit Ninja oyununun yazılımcı firması ürettiği bu yepyeni macera oyunu olan Jetpack Joyride, hedef kitlenin beğenisine sunuldu....

Kapat