Champ Man 16 v1.0.1.71 Android Mod Hile Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Champ Man 16 v1.0.1.71 Android Mod Hile Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Dünyaca ünlü Futbol Yönetimi oyunu on binlerce sözleşme imzalayabileceğin gerçek oyuncu ve 25 yönetilebilecek ligden 450’den fazla kulübü içeren büyük bir güncelleme aldı, RÜYALARINI YAŞAMANIN ve kulübünü yönetmenin zamanı geldi.
Oyuncularınızı takıma kazandırıp geliştirin, takımınızı için antrenman programları veya belirli oyuncular için hedef tasarlayın, formasyon seçin, taktik talimatları verip bunların tümünün maç gününde toplam takım performansını nasıl etkilediğini izleyin..!
Champ Man 16 gerçek bir futbol menajeri olmak için gereken tüm duygu ve tansiyonu size sunuyor, hepsi parmaklarınızın ucunda.
– Limitsiz Herşey
Gereken Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Dosya Boyutu: 42 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bitdefender Mobile Security & Antivirus v2.46.47 Android Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Bitdefender Mobile Security & Antivirus v2.46.47 Android Apk İndir indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Android 6.0 Marshmallow Alacak Tüm Telefonlar..!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Android 6.0 Marshmallow...

Kapat