Çocuklar İçin Hafıza Oyunu – Memory Match Food android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Çocuklar İçin Hafıza Oyunu – Memory Match Food android uygulama 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Çocuklar İçin Eğitici Hafıza Oyunu

Memory Match Food Türkçe Hafıza Oyunu

Çocuklar için Google Play‘de yer alan eğitici uygulamalardan biri olan LEGO Juniors Create & Cruise oyununu sizlere tanıtmıştık. Android cihazlarınıza indirebileceğiniz bir diğer eğitici oyun olan Memory Match Food, çocuklarınızın zevkle oynayabileceği ve hafızalarını eğitip yiyeceklerin isimlerini öğrenmelerini sağlayan oldukça güzel bir uygulama.

Türkçe dil desteği olan Memory Match Food; üç farklı zorluk derecesine sahip aynı zamanda Yiyecek ve İçecekler,Şekerlemeler,Meyve,Sebze gibi 4 farklı kategoride oymana imkanı sunuyor. Her doğru eşleştirme ile bulunan yiyeceğin ismini Türkçe söyleyen uygulama; çocuklarınızın hafızasını eğitirken aynı zamanda yeni yiyecekleri tanımasına yardımcı oluyor.
Çocuklarınız için Android cihazınıza yükleyebileceğiniz Memory Match Food ;100 binden fazla indirldi ve 3,7 puana sahip.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android Apple Logosuna İşedi Mi? android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını Android Apple Logosuna İşedi Mi? android uygulama indir, Android Apple Logosuna İşedi Mi? android uygulama yükle ve indirebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Android Apple Logosuna İşedi Mi? android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Android Apple Logosuna İşedi Mi?...

Kapat