Çocukların Yaratıcılık Geliştirmek için 5 ilginç Android Uygulaması

Çocukların Geliştirmek için 5

çocukların zaman geçirmek eğlenmek haricinde android oyunlarıda var , coçuklarınızın yaratıcılığını ve zeka gelişimini olumlu yönde geliştirmesini ve güzel şeyler öğrenmesini sağlamak için sizlere 5 ilginç uygulama tanıtacağım. uygulamalar gopogle play üzerinde olup google kontrolü altında güvenle kullanabilirsiniz.

Bugünün dünyasında, çocuklar çok erken yıllarda teknolojiyi kullanmayı öğrenmek.Onlar teknolojinin zirveye üzerinde yaş doğuyor. Onlar güçlü akıllı telefonlar işletmek ve bunların düzgün kelimeleri telaffuz edebiliyoruz önce favori uygulamaları açmak için.

Çocuklar ifade seviyorum yaratıcılık her zaman çocuklarının yeni şeyler öğrenme maksimum süre işgal etmek isteyen diğer yandan dans, müzik, çizim, okuma, vb ve veliler gibi çeşitli formlar aracılığıyla. Akıllı telefonlar ailemizin bir parçası Şimdi onlar bu uygulamaların yardımıyla kendi gizli yaratıcı içgüdülerini harekete böylece, geliştiriciler çocuklar için eşsiz uygulamalar yaratıyor. İşte onların yaratıcılıklarını açığa çıkarmak için küçük olanları teşvik etmek için yapılmış en iyi Android uygulamaları bazılarıdır.
android-apps-için-kids

 

Picasso – Beraberlik, Boya, Doodle!

Dört yaşının altındaki çocuklar amaçsız çizim oluştururken fikrinde olduklarını ve bu uygulama karalamalar aynı kavramı vardır. Apart Android cihaz üzerinde karalamalar oluşturmasını çocuklarınız da iyi bir sanatçı olabilir. Bu uygulama çocukların gizli Picasso açığa hangi aracılığıyla boya fırçası, silgi ve renk dolgu kova, vb gibi çizim için gerekli tüm temel sanat araçlara sahiptir. Yaşlı çocuklar süslemeleri ve, suratlar, balonlar yaratarak bıyık ve dövmeler çizim ve yorumlar ekleyerek fotoğrafları ile oynayabilir. Bir Fırça önizleme modu aslında ekran tuval üzerine uygulamadan önce fırça boyutunu ve etkisini tanıyabilmesi. Aynı zamanda düzenleme yapmak Galeri’deki kendi resimlerinizi yüklemenizi sağlar.

Uygulamayı alın

Bu uygulama görsel çocukların içinde gizlenen orijinal fikirler temsil eder. Gerçek hayatta Sanatçı Bu uygulama, Android cihazlar için profesyonel bir şekilde aynı işi yapar, vb sokak duvarlarında sanat yapma farklı renkler sıçramasına ve tuval ve eskiz üzerinde karalamalar gibi onların fikirlerini ifade etmek için çeşitli yollar kullanabilirsiniz. Sketchbook Mobile Express sezgisel kullanıcı arayüzü ile araçları çizimi mükemmel kümesi sağlar. App hava fırça, boya fırçası, renk dolgu kova, kalem ve silgi gibi temel araçları içerir. Aynı zamanda hızlı geri alma içerir, kokan ve renk seçimi seçeneği ile komutları genişletmek. Peşin kullanıcıları ve masaüstü resim düzenleme uygulamaları aşina insanlar için, katman özelliği onları sanat enfes bir parça oluşturmak için entegre edilmiştir. Büyük ekranlı cihazlarda bu uygulamayı yüklemek için daha iyidir. Bu yazılım çok uluslu medya ve eğlence yazılımı şirketi, Autodesk geliyor.

Uygulamayı alın

Androidify

Bu benzersiz uygulama tarafından yapılır ise Google . Biz tüm Android işletim sistemi Google tarafından benimsenen resmi maskotu olan yeşil böcek droid aşina. Her yeni Android sürümü kolay sınıflandırılması için oluşturulan kendine özgü hata cum robot vardır. Ama sınıflandırma burada bitmiyor. İnsanlar güzel yakışır kıyafetler ve bu app yardımıyla daha çok onları soyunma, gözleri serin gözlük koyarak, saç stili ekleyerek onları gölgeler vererek Android kendi ailesini oluşturabilirsiniz. özellikleri burada bitmiyor. Droid sosyal ağ web sitesi kum üzerinde aile ve arkadaşlar ile paylaşılabiliyor Hata telefon defterinde sevdiklerinize bir kişi resmi olarak ayarlanabilir. Bu ücretsiz ve yaratıcı uygulama bir kez denemek için bir zorunluluktur.

Uygulamayı alın

Glow Sanatı

uygulama Android cihazınızda rastgele skeçler ve karalamalar çizmek için izin veren herhangi bir diğer app benzer. Ama Glow Sanat eşsiz şey işinizi rafine için oluşturulan özel animasyonlar bir dizi içerir olmasıdır. Bu zengin animasyonlar yardımıyla cihazınızın ekranında yıldız, animasyonlu metin sanat ve daha birçok tür şeyler pırıltı, havai fişek oluşturabilirsiniz. Grafik canlı yüzden sonuç Gözleri büyüleyici. App çocuklar arasında heyecan artar ve mutlaka hem de büyüklere büyülüyor.

Uygulamayı alın

Something Beraberlik

Bu uygulama, tek bir paket içinde pek çok şey bir karışımıdır. Çocuklarınızın sanat, sosyal ve Android cihaz üzerinde benzersiz maddeleri oluşturmak için oyunlar şaşırtıcı entegre izin Something çizin. Bunu sosyal bölümünü kullanmak için Facebook hesabınızın olması gerekir. Size karşı bir rasgele rakip olarak hareket edeceğini Facebook arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Onlar amaçla sağlanan renk yardımıyla cihazın benzersiz bir şey çizmek zorunda olan ‘sanat’ bölümünün en çekmek için, çocuğunuzun yaratıcı beceriler denenecek. Ve nihayet, uygulamanın en ilginç ve komik kısmı ve seçtiğiniz rakibin birbirlerinin çizim tahmin hangi tahmin bulmaca türü oyun.Araçlar, oyunculardan biri bir şey çekecek ve size böylece çizim için daha fazla renk satın alabileceğiniz sikke ile verilecektir doğru kelimeyi tahmin başarılı olursa başka tahmin edecektir. Bomba özelliği de kelimeleri seçimi değiştirmek için verilir. Bu ücretsiz sürümü ve sadece 900 kelime tahmin izin. Oyunun daha istiyorsanız, 200 ve 5 ücretsiz bomba kadar, 2,500 ücretsiz sikke kelime sınırını genişletmek için ücretli sürümünü satın almak zorunda.

Uygulamayı alın

Sonuç

Tüm bu uygulamalar çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için son derece gerekli olan eğlenceli birlikte öğrenme için yapılır. başarılı bir yaşam için ilk basamak taşları olarak yaratıcılık ve öğrenme eyleminin kombinasyonu. Bu listedeki herhangi bir önemli uygulaması cevapsız varsa, yorum bölümüne bu konuda bize hatırlatmak için çekinmeyin.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android için en iyi 10 Widget uygulamaları bedava indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Android uygulama, mobil widget ve Widget uygulamaları indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Lenovo A850 Quad Core 5.5 inç ekran android 4.2 1.3GHz GPS 3G Smartphone MTK6582M cep telefonu

Lenovo A850 Quad Core 5.5 inç ekran android 4.2 1.3GHz GPS 3G Smartphone MTK6582M cep telefonu Lenovo Türkiye de sunmaya...

Kapat