Crayz Snowboard android indir

Crayz Snowboard adlı oyun bir kayak oyunudur. Oyunda farklı temalar bulunmakta. Ayrıca 90 farklı bölüm bulunmaktadır. Oyunda karın üstüne kayak keyfi yaşayacaksınız. Tümseklerden atlayacak havada hareketler yapacaksınız. Çok keyifli bir oyun sizleri bekliyor. Oyunun kontrolü ise daha çok cihazınızı oynatma üzerine kurulu. Hareketler için de ekrandaki yerlere dokunmanız gerekiyor. Hem hazır hareketleri yapabilir hem de kendi hareketinizi yapabilirsiniz.

Oyunda ayrıca yüksek puanlar tablosu bulunmakta. Bu tablo sayesinden en yüksek puanları görebilirsiniz. 3D grafikler ve sezgisel kontroller kullanılmış. Bu sayede daha güzel bir oyun keyfi sunulmuş. Bunun yanında 30 farklı misyon bulunmakta. 13 farklı binici bulunmakta. Ve daha bir çok özellik bu oyunda sizleri bekliyor. Kayak yapmanın keyfini yaşayın.

Android işletim sistemli cihazınıza Crayz Snowboard adlı android spor oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen bu kayak oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Crayz Snowboard

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu indir ve Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu yükle indirebilirsiniz.

1 Yorum Var

  1. admin dedi ki:

    Oyunda karın üstüne kayak keyfi yaşayacaksınız. Tümseklerden atlayacak havada hareketler yapacaksınız. Çok keyifli bir oyun sizleri bekliyor. Oyunun kontrolü ise daha çok cihazınızı oynatma üzerine kurulu. Hareketler için de ekrandaki yerlere dokunmanız gerekiyor. Hem hazır hareketleri yapabilir hem de kendi hareketinizi yapabilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Kıvrılabilir LG G Flex Avrupa’da satışa sunudu

android cep telefonları uygulamaları ve yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirinLG firmasının geçtimiz aylarda tüketiciye tanıttığı esnek ekran ve...

Kapat