Android 6.0 için Root işlemi garanti dışı bırakmayacak!

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Android 6.0 için Root işlemi garanti dışı bırakmayacak! 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download


Android platformunu seçen kullanıcılar genelde Android’in özelleştirme imkanlarından dolayı bu platformu seçtiğini dile getiriyor. Android cihazları özelleştirmek için Google Play’deki uygulamalar yeterli olsa da bazen Root gerektiren özelleştirme araçları da kullanılması gerekiyor.

Root nedir?
Root temelinde sistem dosyalarına erişim yetkisinin sağlanması anlamına geliyor. Root’lu Android telefon veya tabletlerde sistemsel modifikasyonlar yapılabilmenin yanında farklı ROM’lar da yüklenebiliyor. Ancak Root işlemi sistem dosyalarını erişime açtığı için cihazı garanti kapsamı dışında bırakıyor.

Android kullanıcılarının yakından tanıdığı Chainfire, Android 6.0 Marshmallow ile Root bölümünde büyük bir adım attıklarını duyurdu. Chainfire, Android 6.0 Marshmallow için Root işlemini için gerekli olan kök dosyaların /system klasörüne yüklenmediğini açıkladı. Root’lu Android kullanıcıları cihazlarını fabrika ayarlarına döndürdüğü zaman Root dosyaları /system klasöründe olmadığı için Root siliniyor.

Android 6.0 Marshmallow için Root işleminde system klasörüne kopyalanmayan kök dosyaları Android telefon veya tabletin garanti dışı kalmasının önüne geçiyor. Örneğin; Root’lu Android telefonunuz bozulduğunda fabrika ayarlarına geri döndürebilir ve hiç Root’lu kullanmamış gibi görünebilirsiniz. Ancak Android 6.0 için Root işleminin bu avantajın yanında bazı dezavantajlar da beraberinde geliyor.

Android 6.0 için Root işleminin dezavantajı olarak; Root yetkisi isteyen uygulamaların eski Root sistemi üzerine inşa edilmesinden dolayı çalışmaması ve ROM atma işleminde eski Root yetkisine göre hazırlanan ROM’ların Android cihazlara zarar vermesi gösteriliyor. Ancak bu durumun geçici olduğunu gerekli güncellemeler yapılınca Chainfire’ın yeni Root sistemine uyum sağlanacağını belirteyim.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Marvel Tournament of Champions Betrügerische v5.1.1 APK DOWNLOAD,,tr,Geld und Switch Mode Tokyo Subway Surfers v1.47.0 MOD APK Betrügerische,,tr,Clash of Kings v1.1.10 Android Mod APK,,en,Grand Truck Simulator v1.9 Android hileli Apk,,en,Hungry Shark Entwicklung v3.6.0 Android Hile MOD APK İndir,,en,Need for Speed ​​keine Grenzen gesetzt v1.4.7 hileli Apk İndir,,en,Betrügerische herunterladen Candy Crush Saga apk,,tr,Plants vs Zombies 2 hileli Apk Voll İndir,,en,SwiftKey-Tastatur Türkisch apk Herunterladen,,tr,Galaxy Ace S5830i JellyBlast ROM Yükleme (Android 4.1.1),,en bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Marvel Şampiyonlar Turnuvası v5.1.1 Hileli APK İNDİR haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Marvel Tournament of Champions Betrügerische v5.1.1 APK DOWNLOAD,,tr,Geld und Switch Mode Tokyo Subway Surfers v1.47.0 MOD APK Betrügerische,,tr,Clash of Kings v1.1.10 Android Mod APK,,en,Grand Truck Simulator v1.9 Android hileli Apk,,en,Hungry Shark Entwicklung v3.6.0 Android Hile MOD APK İndir,,en,Need for Speed ​​keine Grenzen gesetzt v1.4.7 hileli Apk İndir,,en,Betrügerische herunterladen Candy Crush Saga apk,,tr,Plants vs Zombies 2 hileli Apk Voll İndir,,en,SwiftKey-Tastatur Türkisch apk Herunterladen,,tr,Galaxy Ace S5830i JellyBlast ROM Yükleme (Android 4.1.1),,en

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Marvel...

Schließen