Android için en iyi 5 Dosya Yöneticisi Uygulamalar (Ücretsiz)

Android için en iyi 5 Dosya Yöneticisi Uygulamalar (Ücretsiz)

Rahatsız Android kullanıcıları tutmuş şeylerden biri akıllı telefonlar uygulama yönetimi iyi dosyanın olmaması. Genellikle telefonları ile birlikte geliyor dosya yönetimi uygulaması telefonun belirli dosyaları bulma ve vb onlara bu benimle aynı fikirde olacağını okurken insanların çoğu silme gibi yeterli işlevselliği sağlamak için yeterli değildir. Telefonunuza uygulama yönetmek bir üçüncü taraf dosyasını yükleme onlar dosyaları yönetmek sizin sürecini kolaylaştırmak ve uzun vadede zamandan tasarruf edebilirsiniz gibi büyük bir karar olacaktır. Burada Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz okuyucularımız için en iyi 5 dosya yönetme uygulamanın bir demet topladık.

ES Dosya Gezgini

ES Dosya Gezgini Dosya Manag

 

Astro File Manager

ASTRO-Dosya Yöneticisi-Clo ile

Bu cep için çok kullanışlı bir kullanıcı arayüzü oluşur ve yüksek genel dosya kopyalama ve dosyaları arama gibi fonksiyonlar yönetmek erişime izin tabletler için optimize edilmiş. Bu görev katil, arşiv yönetmek, uygulama yöneticisi ve aynı zamanda kolayca web indirilen dosyaları yönetebilirsiniz hangi aracılığıyla bir dahili indirme yöneticisi gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

X-plore Dosya Yöneticisi

X-plore-Dosya Yöneticisi

Uygulama Android kullanıcılarının çoğu uygulama ile birlikte geliyor bu can sıkıcı Adwares farkında olarak büyük bir avantaj maliyet ve reklam ücretsiz ücretsiz geliyor.Bu yatıştırıcı bir kullanıcı deneyimi sağlayan tasarım görüntülemek için kolay bir iki sütun vardır. Root erişimi, SMB, Picasa, RAR ve ZIP kaşif destekler.

AndroZip-Dosya Yöneticisi

Uygulama tanınmış ve popüler dosya yöneticisi AVG antivirüs yazılım şirketi tarafından geliştirilmiştir. Dosyaları Organize Şu anda Google Playstore çok iyi bir derece tutan uygulamalar, resimler vb videoları gibi ayrı kategoriler içinde atayarak bu uygulamada süper kolay.

Uzman Dosya

Dosya-Uzman-Bulutlar ile

Dosya Uzman Bu kategoride yeni olmasına rağmen kullanıcılar üzerinde iyi bir izlenim döküm. Bu hoş bir kullanıcı arayüzü ile Android cihazlar üzerinde iyi çalışır. Biz genellikle tarayıcılarda bulmak çok sekme işlevselliği bir eşsiz özelliği vardır. Dosya indirici duraklatma / devam desteği ile dahili olduğunu. Verimli cep ve bulut saklanan dosyaları yönetmek yanı sıra, web pc suite internet tarayıcı doğrudan cep dosyalarına erişmenizi sağlar.

Yukarıda listelenen dosya yönetimi uygulaması bir bakış sahip olarak, artık kolayca cihazınız için en uygun olanı kendiniz karar verebilirsiniz. Tüm başvurular ortak genel işlevleri ile kendi benzersiz avantajlar var. Ve ‘özgür’ rakipsiz fiyat, bu tüm dışarı çalışırken kendinizi durmayacak.

 

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan en iyi android teması indir google play uzerinden bdosyasını ve bedava android uygulamasını en iyi android teması, en iyi android teması indir ve tema indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
en iyi android teması indir google play uzerinden

en iyi android teması indir google play uzerinden indir 'Benzersiz' en iyi o nokta bizim gadget'lar şımartan söz konusu olduğunda,...

Schließen