Avcılık Oyun-Ücretsiz

Avcılık Oyun-Ücretsiz
Harika av fotoğrafları! Tüm resimler dikkatli ve HD seçilir. Kesinlikle gibi bulacaksınız.
Bu özellikle avcılık hayranları için tasarlanmış avcılık hakkında ücretsiz bir oyun vardır.Oyun sayesinde, bilgi ve görgüsünü aynı zamanda kişinin gözlem yetiştirmek değil sadece. Duvar kağıdı olarak görüntüleri ayarlayın ve sosyal ağ ile arkadaşlarınızla mutlu paylaşabilirsiniz.
Büyük bulmaca. Eğer avcılık seviyorsanız, bu seveceksiniz!Özellikler
* kullanıcı dostu arayüzü
* av fotoğraf / duvar kağıtları çok görmek
duvar kağıdı olarak * ayarla görüntü
* kaydetmek / fotoğrafları görüntülemek
* pay fotoğraf (facebook, twitter, MMS)
* tablet desteği
Uygulama ücretsiz, bu app ücretli sürümü teşvik etmez, gelecekteki gelişimini desteklemek için tek yolu reklam eklemektir. Anlayışı ile bu tedavi edin.
avcılık ipuçları
Avcılık herhangi bir canlı organizma genellikle, yaban hayatı veya vahşi hayvanların peşinde bir uygulamadır. Günümüz kullanımda, yasal avcılık öldürme, yakalama veya geçerli hukuka aykırı avlanan türlerin yakalama olan kaçak avcılık, ayrılır. Av tür oyun olarak adlandırılır ve genellikle memeliler ve göçmen olmayan göçmen etkin bir uygulama olabilir vardır.
İndirmek İçin Tıkla.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Parmak İzi Ekran Kilidi bdosyasını ve bedava android uygulamasını Parmak İzi Ekran Kilidi indir ve Parmak İzi Ekran Kilidi yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Parmak İzi Ekran Kilidi

BU GERÇEK EKRAN KİLİDİ ​​IS ..!Parmak izi tarayarak ekran kilidi ve aynı parmak izi kullanarak kilidini. Onların birisi cep telefonunuza...

Schließen