Dungeon Legends Mod Apk İndir 1.53 – MEGA MOD

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dungeon Legends Mod Apk İndir 1.53 – MEGA MOD 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Dungeon Legends v1.53
Üst Düzey Görselleri ve Kaliteli Atmosferiyle Beğeni Topluyor

Dungeon Legends, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış, muhteşem bir rol yapma oyunu.

Kaliteli grafikleri, zengin oyun içeriği ve oyuncuları cezbedecek çok sayıda özelliğe sahip olmasına rağmen ücretsiz olarak sunulduğunu hesaba katınca, Dungeon Legends’ın rahatlıkla kategorisinin en iyileri arasında yer aldığını söylemek hata olmaz.

Oyuna adım attığımızda karşımıza detaylı ve yüksek çözünürlüklü grafiklerle zenginleştirilmiş bir arayüz çıkıyor. Karakterlerin ve çevre birimlerinin modellemeleri özenli hazırlanmış. Buna ek olarak maceramız esnasında kulağımıza gelen ses efektleri ve müzikler de epey etkileyici ve amtosferi tamamlar nitelikte.

Oyuna ilk olarak savaşçı, şifacı ve muhafız sınıflarından birisini seçerek başlıyoruz. Bu karakterlerin her biri kendilerine özgü yeteneklere sahipler ve bu yetenekler oyunda elde ettiğimiz puanları dahilinde geliştirilebiliyor.

Dungeon Legends’ın en iyi yanlarından birisi de multiplayer desteği sunması. Bu özellik üzerinden arkadaşlarımızla kılanlar kurarak zindanlardaki mücadelelere birlikte ortak olabiliyoruz. İstersek PvP mücadelelere girip rakiplerimizle kozlarımızı teke tek olarak da paylaşabiliriz.

Başarılı bir oyun karakterine sahip olan Dungeon Legends, üst düzey bir rol yapma oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden biri.

android oyun, android oyun indir, dungeon legends hile apk, dungeon legends para hile apk, dungeon legends altin hile apk, dungeon legends mod apk, dungeon legends 1.42 mod apk, dungeon legends hack, dungeon legends para hile, dungeon legends altin hile, dungeon legends 1.42 apk hile, dungeon legends 1.42 apk mod, dungeon legends 1.42 hack apk, dungeon legends 1.42 para hile indir, dungeon legends 1.42 altin hile indir, dungeon legends 1.42 , dungeon legends 1.42 apk hack, dungeon legends 1.42 hile indir, dungeon legends 1.42 sinirsiz para, dungeon legends 1.42 sinirsiz altin, dungeon legends apk hack, dungeon legends apk hile, dungeon legends elmas hile
görüntü


bilgi
adı
Dungeon Legends
sürümü
1.53
boyut 59M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
1. Unlimited lives.
2. Unlimited gems.
3. Unlimited coins.
4. Coins drop rate increased to 100%.
5. Unlimited mana.
6. Mana drop rate increased to 100%.
7. Fast level up.
8. Exp drop rate increased.
9. Heal/life drop rate increased to 100%.
10. No skill cooldown.
11. Mob low HP.
12. 1 Hit Kill.
13. Obscured Amount Checker Bypassed.
Clean Apk Has – Bypass feature in it.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Piano Tiles 2 Hile Apk 1.2.0.880 İndir – Enerji Hileli bdosyasını ve bedava android uygulamasını , android hile ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Piano Tiles 2 Hile Apk 1.2.0.880 İndir – Enerji Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Piano Tiles 2...

Schließen