En İyi 10 Bağımlılık yapan Android Oyunları indir

En İyi 10 Bağımlılık yapan

Neredeyse bu gün bir akıllı telefon sahibi herkes, ve hakkında en eğlenceli şeylerden biri heyecan verici high-end oyun oynarken boş zaman geçirmek için yeteneği vardır. Bu oyun akıllı telefon gelince, o Android aklımıza girdiği tek büyük dev. Ve bu açıklamasının ardından, şimdi bizim bugünkü konuları kayda değer – biz hemen Android cihazınızdan size epik zevk ve iyi bir geçmiş zaman fırsat sağlayacak 2015 yılı için en iyi Android oyunları odaklanarak olacak.

Orijinal ortalama Google Store Sıralaması ve kişisel bir deneyim oyna sonra sıralanır olmuştur altında burada belirtilen tüm oyunlar. Buna ek olarak, biz de onları sıralamasında önce tüm bu oyunları ilgili bizim arkadaşlar geribildirim bir sürü almış.Ancak, herkes kendi kişisel zevkinize göre kendi görüş vermek hakkına sahiptir.

 

Çoğu indirmek için ücretsiz ama bazıları ücretlidir. Yani burada 2013 yılı için Google Play mağazasında en iyi 10 bağımlılık oyun tam listesi.

Temple Run 2

temple_run_2

Temple Run 2 – akıllı telefonlar için şimdiye kadar en devasa oyun. Bu oyunun ilk bölümü Tapınağı Run “Imangi stüdyoları” tarafından da bir önceki yıla kendi ün kazandı. Ve onun ayak izlerini, son sürümünü aşağıdaki Temple Run 2 de Play Store’da başarı çok kazanmıştır. Temple Run 2, sadece hızlı ve doğru olmak zorunda olan bir serbest işletilen bir oyundur. İlk başta biraz sıkıcı görünüyor, ama bana güven olabilir; o gerçekten bağımlılık yapıcı bir oyun.

Google Play Tapınak Run 2

Asfalt 7: Heat

Asfalt-7-Isı

Burada bu oyunu bu araba çılgınlık insanlar için Google Play mağazasında üzerinde orada en iyi biridir. Asfalt 7 Isı Google bu oyun hakkında en epik bir şey detaylı grafikler 2013 yılı başından bu yana Play Store üzerinde en iyi 10 oyun uygulamalar listesinde olan bir araba yarışı oyunu. Bu oyunda araba yarışı izler tüm dünyadan aldı tüm gerçek yollar vardır. App sadece 0,99 $ maliyeti.

Google Play de Isı: Asfalt 7

Metro Surfers

subway_surfers_android

Bu oyunu Temple Run 2 benzer bir fikri vardır, ama rağmen hala denemek için gerçekten değer bir şeydir. Bu oyunda, üç tren parçaları vardır ve bizim büyük bir karakter üzerinde çalışıyor. Bu trenler atlatmak ve para toplamak için ve ne aslında yapmak zorunda olduğunu. Daha sonra sadece tapınak çalıştırmak gibi bu paralar yükseltmeleri satın alabilirsiniz.

Google Play de Metro Surfers Isı

Most Wanted Need for Speed

need_for_speed_most_wanted
İşte o, henüz Android için bir başka şaşırtıcı araba yarışı oyunu. Eğer bir oyun inek iseniz o zaman PC’nizde önceden bu oyunu oynamış olabilir. Değil o zaman Speed ​​Most Wanted Need for çünkü Android oynamak için zaman şimdi ise size araba delilik yerine getirmek için gerekli olan her şeyi verir. Sen Google Play mağazasından 5,75 $ için bu şaşırtıcı oyunu satın alabilirsiniz.

Speed ​​Most Need for Google Play en Aranıyor

Tümsek Yarış

hill_climb_racing_android

Bu yarışçı 3 otomobil ile altı farklı tepe tırmanma ortamlar üzerinden gitmek bir fizik tabanlı sürüş oyunu. Sen paralar kazanmak ve yol boyunca cesur hileler yaparak araba yükseltebilirsiniz. Tümsek Yarış da işlemci kullanımı ve pil kullanımı hafif. Üstelik oyna mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tepesi Google Play en Racing tırmanın

Elmas Dash

diomond_dash_andromint

Elmas Dash Facebook ve diğer platformlarda başarı sürü sonra Oynat deposunda başlattı. Bu sadece 60 saniye içinde mümkün olduğunca çok elmas maç zorunda hızlı tempolu bir oyun. Ayrıca Facebook arkadaşlarınızla karşı oynayabilirsiniz.

Google Play Diamond Dash

Minecraft – Pocket Edition

minecraft_andromint

PC Minecraft çok başarılı yaptıktan sonra, İsveçli geliştirici Mojang oyun deneyimi sıkıştırıldıktan ve Minecraft gibi mobil cihazlar için getirdi – Cep Sürümü. App Oyna deposunda bulunan iki versiyonu vardır. Oyunun tam sürümü $ 6,99 mal olacak ve demo sürümü ücretsiz olarak kullanılabilir.

Minecraft – Google Play at Pocket Edition

Minecraft – Google Play en Pocket Edition Demo

Jetpack Joyride

jetpack_joyride_android

Jetpack Joyride önceki yıllarda birçok Oyun ödül kazandı. Oyun kullanıcıları için sonsuz ve klasik koşu eylemi sağlar. Unlockable seviyeleri Ton saatlerce oyun sizi tutkal olacak. Bu oyun hakkında en şaşırtıcı şey Bedava olmasıdır!

Google Play de Jetpack Joyride

Rayman Jungle Run

rayman_jungle_run_andromint

Rayman Jungle Run tüm zamanlama ve yolda geliyor engeller yakından tutuyor. Oyun tasarımı büyük bir seviye ile oynamak için çok düzgün. Bu 2,99 $ fiyat etiketi ile birlikte geliyor.

Google Play de Rayman Jungle Run

Angry Birds

angry_birds_android

Peki biz sadece bu bir unutmak nasıl, öfkeli kuşların sürekli, Windows, Android ve iOS dahil bütün akıllı telefon (oyun) piyasaya hakim olan o birkaç oyunlardan biridir.Benim için, Angry Birds Temple Run 2 ve Metro Surfer gibi bağımlılık yapar.

Google Play de Angry Birds

2015 yılı için en iyi 10 Android bağımlılık oyunların listesi belirli bir sırayla değil. Bu numara biridir ve sayı 10 hangi hangi karar size kalmış.

Peki nasıl Çal deposunda üst bağımlılık oyunlar bizim tam listesini seviyorsunuz? Listede en sevdiğiniz oyunu eklemek ister misiniz? Yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın.

 

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan internetsiz en iyi android oyunları tanıtım indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını en iyi android, internetsiz oyun ve kaliteli android oyun indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
internetsiz en iyi android oyunları tanıtım indir

internetsiz en iyi android oyunları tanıtım indir Çevrimiçi oyun yıllardır beri popüler ve mobil işletim sistemleri gelişine, bir sonraki seviyeye...

Schließen