en iyi android teması indir google play uzerinden

google play uzerinden indir

‘Benzersiz’ en iyi o nokta bizim gadget’lar şımartan söz konusu olduğunda, bizim yollardan en açıklar kelime. Ve bizim Android smartphone yapma sorusuna gelince görünüşte seçimler çoktur, benzersiz bir görünüm. Peki, bir peluş görünüm sunan dış senin kaprislerine büyük ölçüde bağlıdır; yine ekran ve özellikleri kesinlikle bir CyanogenMod tema yardımı ile daha akıllı ve eşsiz bir görünüm alabilir.

CyanogenMod Tema – Buzz

Biz yukarı bu isim buzz biz birisi yeni bir akıllı telefon ya da tablet spor fark her zaman duydum. Ama soru, bu temalar aslında telefonunuzun glam yanar yapmak mı? Cevap evet olabilir. Seçim için CyanogenMod temalar bütün dizi ile, akıllı telefon zamankinden daha fazla yukarı neşe yapabilirsiniz.
İyi-CyanogenMod-Temalar-Android

 

Oku: Top Nedenleri Android Cihaz üzerinde CyanogenMod ROM dene

Ne gereklidir?

Herhangi bir Android cihazlarda olduğu gibi, bu önce bir CyanogenMod tema yüklemeden telefonunuzu kök şarttır. Köklenmesi genel özelliği daha oldu, bu performansı geliştirmek ve kolaylıkla onların akıllı incelemek için bir kullanıcı sağlayan gibi. Eğer birkaç deneyebilirsiniz böylece tam erişim elde etmek için Android telefon kök özel ROM’lar .

Işlevselliği büyük bir yardımcı olur köklenme, yine, öncelikle yukarıda belirtilen görevleri yerine getirir. Bu gün mevcut ROM’lar tüm demet, CyanogenMod hemen hemen tüm Android cihazlar daha popüler. Yani başlamak için; (mevcut olan temaların diziden seçim size yardımcı olarak bu gerekli) En son ve CyanogenMod Temalar Seçici yüklemek – yüklemek, CyanogenMod sürümü 10 / 10.1 telefonunuzu kök. Seçici CyanogenMod Temalar da gereken çeşitli temalar arasından seçim yüklenecek.

Android için 5 En İyi Ücretsiz CyanogenMod Temalar

HoloGlass Tema

Bu şeffaf olmak ve arka plan parlaklık izin uygulamaları ve ekranları yapan benzersiz bir tema. Bu tema CM 10.1 ROM üzerinde test ediliyor fakat aynı zamanda diğer sürümlerinde çalışması gerekir.

HoloGlass-Tema

HoloGlass Tema İndir

Kristal 2 CM10 Tema

Şeffaf dokular ve mavimsi bir renk karışımı ile şık bir tema. Kristal 2 orijinal Jellybean holo arayüzü ile hüküm ve CM10.1 ile tamamen uyumlu olarak tasarlanmış, ama aynı zamanda benzer ROM ile çalışması gerekir. Bu Oyun deposunda yüksek puan tema biridir.

Kristal-2-CM10-Tema
Kristal 2 CM10 Tema alın

ThyrusHolo Siyah CM10 Tema

Genellikle özel temalar yalnızca kullanıcı arayüzü ile geliyor ama bu bir It CM10 tema motoru için de Jelly Bean arayüzü geliştirir Google apps, Swype Klavye, MMS, İnsanlar, vb kapsamlı bir tema. ThyrusHolo Siyah CM10 Tema alın
ThyrusHolo-Siyah-CM10-Tema

Kobalt CM9 / CM10 Tema

Minimalist bir tasarıma sahiptir ve Mavi temasına dayalı çok yenilikçi bir tema. Bu CM9 / CM10 ve diğer benzer ROM’lar ile çalışacaktır.

Kobalt-CM9-CM10
Kobalt CM9 / CM10 Tema İndir

Jelly Bean CM9 Tema

Bu bir tamamen özelleştirilmiş tema ICS ve Jelly Bean arasında görsel farklılıklar çoğu içerir olduğunu. Eğer Stok Jelly Bean görünüm için arıyorsanız, o zaman daha fazla kendinizi yormayın. Bu tema CM9 için tasarlanmıştır.

Jöle-Bean-CM9-Tema
Jelly Bean CM9 Tema alın

Android için 5 En İyi Ücretli CyanogenMod Temalar

Simplex Mavi Tema CM10.1

Tema dokunmak gri kombinasyonu ve mavi ipuçları ile basit ve taze bir görünüm sunuyor. Bu özellik, basit çekici kılan, ve en çok imrenilen ve en fazla puan alan CyanogenMod temalardan biri.

Simplex-Mavi-Tema
Simplex Mavi Tema CM10.1 alın

Jelly Bean Extreme CM10

Eğer Jelly Bean görünüyor için yalvarmak, o zaman bu tema sizin için idealdir. Sahip yeni simgeler için tamamen özelleştirilmiş Jelly Bean Tema akıllı telefon Jelly Bean bir tat eklemek.

Jöle-Bean-Extreme-CM10
Jelly Bean Extreme CM10 İndir

CM9 / CM10.1 için Tema Akış

Tüm temalar en iyi tüyo özellikleri kapsamlı bir tema. UI, klavye tasarımı, simgeler, durum çubuğu, gezinti çubuğu ve daha mükemmele yakın hazırlanmış. Bu tema CM9 ile çalışacak / 10 / 10.1 sürümleri.

Akış-Tema-CM
CM9 / CM10.1 için Akış Tema İndir

Ubuntu CM10 / 10.1 / 10.2 Tema
UbuntuCM-tema
akıllı telefon tercih OS gibi görünmesi için Linux severler için adanmış bir özel tema.

Get Ubuntu CM10 / 10.1 / 10.2 Tema

Holo Işık Kırmızı AOKP / CM Tema

Basit, zarif ve en iyi CyanogenMod Temalar biri, Holo Kırmızı tema benzersiz ve geri kalanı arasında öne kılan hafif kırmızı ve beyaz harika bir kombinasyonudur. simgeler, navigasyon düğmeleri ve diğer katkı maddeleri bu tema üstün ve çekici olun.

HOLO-IŞIK-KIRMIZI
Holo Işık Kırmızı AOKP / CM Tema İndir

Yani, bu Android için en iyi 10 CyanogenMod temalar listemize ücretsiz ve ücretli kapsamaktadır oldu. Akıllı telefonunuz için en sevdiğiniz CyanogenMod seçim nedir?Yorumlarınızı aşağıya gönderin.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android için en iyi android kamera uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını android kamera, android kamera uygulaması ve mobil uygulaması indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Android için en iyi android kamera uygulaması

Android için en iyi android kamera uygulaması Son beş yıl içinde, Android muazzam bir gelişme görüldü ve şu anda dünya...

Schließen