Facebook Profil Resmi ve Kapak Fotoğrafı Boyutları

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Facebook Profil Resmi ve Kapak Fotoğrafı Boyutları 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Merhaba arkadaşlar. Facebook profilinize veya Facebook’taki sayfanıza bir kapak fotoğrafı ile bir profil fotoğrafı hazırlamak istiyorsanız dikkat etmeniz bazı ölçüler vardır. Bu yazımda Facebook’un kapak fotoğrafı ve profil fotoğrafının boyutlarını sizlerle paylaşıyorum.
Profil Resmi
  • Profil resminiz en az 180×180 piksel boyutlarında olmalıdır.
  • Profil resminiz kare olmalıdır. Siz dikdörtgen boyutlarda bir resim yükleseniz bile kırpılıp kare hale getirilir.
  • Profil fotoğrafınız masaüstü bilgisayarlarda 160×160 piksel, akıllı telefonlarda 140×140 piksel ve çoğu klasik cep telefonunda 50×50 piksel boyutunda görüntülenir.
  • Profil resminiz bilgisayarlarda kapak fotoğrafınızın sol tarafından 16 piksel ve üst tarafından 176 piksel uzaklıkta bulunur.
  • Profil resminiz akıllı telefonlarda kapak fotoğrafınızın sol tarafından 24 piksel, alt tarafından 24 piksel ve üst tarafından 196 piksel uzaklıkta bulunur.
Kapak Fotoğrafı
  • Kapak fotoğrafınız en az 399 piksel genişliğinde ve 150 piksel uzunluğunda olmalıdır. Önerilen boyutlar 851×315 pikseldir.
  • Kapak fotoğrafınız bilgisayarlarda 851 piksel genişliğe 315 piksel uzunlukta, akıllı telefonlarda 640 piksel genişliğe 360 piksel uzunlukta görüntülenir.
  • Klasik cep telefonlarında kapak fotoğrafı görüntülenmez.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan McDonald's Böcek iddialarına Yanıt Verdi bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve McDonald's Böcek iddialarına Yanıt Verdi indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
McDonald’s Böcek iddialarına Yanıt Verdi

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve McDonald's Böcek iddialarına Yanıt Verdi 2014 yeni çıkmış android...

Schließen