FlashForward Türkçe Dublaj Geliyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve FlashForward Türkçe Dublaj Geliyor 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadDünyaca izlenen Bilim-Kurgu ve Gizem dizisi FlashForward 7 mart 2012 çarşamba akşamı ATV ekranlarında Türkçe Dublajlı olarak yayınlanacak. FlashForward amerikada ABC kanalın da yayınlanan bir bilimkurgu televizyon dizisidir. Türkiye de ise ilk olarak digiturk platformunda bulunan dizimax kanalından türkçe alt yazılı olarak izleyicisine sunulmuştur. ilk bölümü 2009 yılında yayınlanmaya başlanan dizinin 27 mayıs 2010 tarihinde sezon finali yapılmıştır. Dizinin kısa özeti; Gizemli bir olay dünya üzerinde bulunan herkesi 2 dakika 17 saniye boyunca bilincinin kaybolmasına sebeb olur. Bu kısa sürede herkes 6 ay sonrasını görmüştür.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Euroleague'e veda... bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Euroleague'e veda... haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Euroleague’e veda…

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Euroleague'e veda... 2014...

Schließen