iCloud Ekranı Nasıl Geçilir (Videolu Anlatım) – iCloud Activation bypass (Video) – iCloud Aktivasyon Ekranı

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve iCloud Ekranı Nasıl Geçilir (Videolu Anlatım) – iCloud Activation bypass (Video) – iCloud Aktivasyon Ekranı 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadHerkese Merhaba.
Bu yazıda Sayısı her geçen gün artan ve çözümü olmayan iCloud Aktifleştirme Ekranının Nasıl Geçileceğini Anlatacağım.

Bu bir problem değildir aslında. Çünkü Apple Çalıntı Cihazları Önüne geçmek yani yine Apple Kullanıcısını Koruma için iOS 7 ile getirdiği en güzel özelliklerden biridir. Özellik ile 2.El cihaz alırken iCloud Hesabının Aktif olup Olmadığı Kontrol Etmeniz sizleri bu problemlerden Koruyacaktır. Apple Hiç bir şekilde Bu problemlere Destek Vermiyor. Sadece Cihaz ile birlikte faturaya sahip olmanız koşulu ile bu konuda size Yardımcı Olmaktadır.

Ancak Yinede bu Konuda Yapılacak Bir işlem Bulunuyor. (A4) Videolu Anlatımda bir arkadaşımızda Yardım Aldım. Video Türkçe’ dir Ancak Seslendirme Yapılmamıştır.
———————————————————————————————————————————-
Lütfen Program Paketini İndirin.
https://drive.google.com/file/d/0B35jo_JQQM2ETVp0OTFNblQ0VFU/edit?usp=sharing
(CTRL + S kombinasyonu ile Download edebilirsiniz)
————————————————————————————————————
Videolu Anlatım.

————————————————————————————————————
Not : Eğer Cihazınız Aktif ise ve içerisinde iCloud Hesabı var ise şifresini bilmediğiniz kaldıramıyor iseniz iletişime Geçin % 100 Şifresini kurtarabilirsiniz. Ancak Aktivasyon Ekranında kalan cihazlar için Video adımlarını uygulamanız gerekmektedir.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Alternatif Video Platformu Bakseyret bdosyasını ve bedava android uygulamasını Alternatif Video Platformu Bakseyret haber, Alternatif Video Platformu Bakseyret yükle ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Alternatif Video Platformu Bakseyret

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Alternatif Video Platformu...

Schließen