İron Kill: Robots vs Robots Apk İndir v1.8.117 – PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve İron Kill: Robots vs Robots Apk İndir v1.8.117 – PARA HİLELİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

İron Kill: Robots vs Robots 1.8.117
Robot Temalı Bir Dövüş Oyununa Hazır mısınız?
Ironkill: Robot Fighting Game uygulama marketlerde eşine az rastlanır türden bir deneyim yaşatan oyunlardan biri. Robotların epik savaşlarına tanık olduğumuz bu ücretsiz oyunda kendi robotlarımızı tasarlayıp rakiplere karşı koyabiliyoruz. iOS ve Android için sunulan bu oyuna Facebook bağlantımızı kullanarak başlayabiliyoruz.

Oyuna başladıktan sonra teke tek robot savaşlarına katılıyor ve yeteneklerimizi sergilemeye başlıyoruz. Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi oyunseverlere kendi robotlarını tasarlama şansı vermesi ve sunduğu seçeneklerin bir hayli geniş olması. Dövüşlerden kazandığımız paraları kullanarak robotumuzu upgrade edebiliyor ve onu daha güçlü bir hale getirebiliyoruz. Bu sayede dövüşler esnasında rakiplerimize karşı avantaj elde edebiliyoruz.

Grafik olarak beklentilerimizin bir hayli üzerinde yer alan Ironkill: Robot Fighting Game türünün en iyi oyunlarından bir tanesi ve ücretsiz olarak sunuluyor olması en büyük avantajı. Gerek dinamikler, gerekse atmosfer olarak Ironkill: Robot Fighting Game denenmeye değer oyunlar arasında yer alıyor.

görüntü

bilgi
adı
İron Kill: Robots vs Robots
sürümü
1.8.117
boyut 71M
dil İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
Para Hileli

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan CSR Racing Hile Apk İndir 3.4.0 – PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve CSR Racing Hile Apk İndir 3.4.0 – PARA HİLELİ indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
CSR Racing Hile Apk İndir 3.4.0 – PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve CSR Racing Hile...

Schließen