iTunes -1 Hatası ve Çözümü (iTunes -1 Error Fix)

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve iTunes -1 Hatası ve Çözümü (iTunes -1 Error Fix) 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Herkese Merhaba

Arkadaşlar Cihazınızı Çalıştırdığınız Zaman Resimdeki gibi yani “recovery mode (kurtarma Modunda) cihazınız açılıyor ve iTunes üzerinden Geri Yükleme Yapınca (-1) Hatası Alıyor iseniz bu konuyu sizin için yazıyorum.

Öncelikle sabırlı olmalı ve bu hatanın donanımsal bir arıza olduğunu bilmeniz gerekiyor.Bu arızanın Sebebi BaseBand Çipi denilen parçanın bozulmuş olmasıdır.Ve maalesef Tamiri genellikle Mümkün değildir.

Çünkü Baseband Çipi Bozulan bir cihazın imei/wifi adresi/bluetooth adresi/modem firmware değerleri silinmiştir.Yani Tamir yapılsa dahi bu değerler silindiğinden şebeke , wifi , bluetooth çalışmayacaktır.

Arkadaşlar Piyasadaki Telefoncular bu arıza için çeşitli tamir yöntemleri uygulamaktadır.Ancak Biraz önce belirttiğim gibi tamiri oldukça zor ve risklidir.ve Tekrar Etme Olasılığı Oldukça Yüksektir.

Arkadaşlar Bu Tarz Cihazlara ios Kurabilirsiniz bunun için 2.parti yazılımlara ihtiyacınız vardır.İlerleyen Konularda Güncelleme Yaparken Hata veren Cihazlara Nasıl Yazılım Yüklenebileceğini Anlatacağım.

Sorularınızı Bana : osmanhantuvanc@gmail.com adresinden sorabilirsiniz.

İlgili Ekran Resimleri :

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Samsung Galaxy Note 3 Ne Kadar Dayanıklı bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Samsung Galaxy Note 3 Ne Kadar Dayanıklı

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Samsung Galaxy Note...

Schließen