Kill Shot Hile 2.8 Mod Apk İndir – CEPHANE HİLESİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Kill Shot Hile 2.8 Mod Apk İndir – CEPHANE HİLESİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Kill Shot 2.8
Kill Shot, tehlikeli askeri operasyonlara katılarak düşmanlarınızı etkisiz hale getireceğiniz görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışacağını bir Android aksiyon oyunudur. Oyunda kontrolünü sağladığınız asker, üst düzey eğitimlere tabi tutulmuş bir komandodur. Bu sayede yeteneklerinizi kullanarak düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

Güçlü silahlar arasından istediğinizi seçtikten sonra görevlere katılmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra silahnızı kişiselleştirerek dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Oyunda başarı elde etmenin yolu tamamen el becerilerinize bağlı. Dolayısıyla görevleri başarıyla tamamlamak istiyorsanız hızlı hareket etmeli ve düşünmelisiniz. Yapacağınız hataların telafisi olmayabilir.

Oyunda 160’dan fazla oyun bulunmaktadır. 3 boyutlu grafikler ile donatılmış oyunu oynarken oldukça keyifli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. 12 farklı harita ve bölge bulunan oyunda çevresel efektler de oyunun heyecanını canlı tutuyor diyebilirim.

Silah türleri arasında pompalı, suikast silahı ve sniper bulunuyor. Kendi oyun stilinize göre silahınızı seçebilirsiniz. Daha sonra bu silahları güçlendirebiliyorsunuz. Bu silahlar dışında 20 farklı silahta çok yakında oyuna eklenecektir.

Oyundaki güçlendirmeler sayesinde daha hızlı ateş edebilir, zamanı yavaşlatabilir ve zırh delen mermiler kullanabilirsiniz. Oyundak Google Play desteği sayesinde başarılı olursanız liderlik tablosunda üst sıralara tırmanabilirsiniz. Ayrıca tamamlamanız gereken 50 farklı başarı bulunuyor.

Bir günde bitirebileceğiniz oyunlardan olmayan Kill Shot’ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

görüntü

bilgi
adı
Kill Shot
sürümü
2.8
boyut 53M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Cephane Hileli

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Batman v Superman Who Will Win v1 Apk İndir – HİLE (MOD) bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Batman v Superman Who Will Win v1 Apk İndir – HİLE (MOD) indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Batman v Superman Who Will Win v1 Apk İndir – HİLE (MOD)

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Batman v Superman...

Schließen