istanbul escort

Kurtlar Vadisi Darbe – Pana Film Darbeyi Biliyor muydu?

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Kurtlar Vadisi Darbe – Pana Film Darbeyi Biliyor muydu? 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadKurtlar Vadisi Darbe filmini izle, kurtlarvadisidarbe.com sitesi whois bilgileri. Kurtlar Vadisi’nin yapım şirketi Pana Film, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından “Kurtlar Vadisi Darbe” isimli filmin çekileceğini duyurmasıyla birlikte sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Pana Film’in “Kurtlar Vadisi Darbe” projesini açıklaması ardından ilginç bir detay ortaya çıktı. Pana Film, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından “Kurtlar Vadisi Darbe” isimli filmin çekileceğini duyurdu ancak tartışmalar bu duyurunun ardından başladı.

Çünkü “kurtlarvadisidarbe.com” isimli internet adresinin 15 Temmuz darbe girişiminden yaklaşık 2 ay önce 18 Mayıs 2016 tarihinde satın alındığı ortaya çıktı.

Türk Patent Enstitüsü’nde “Kurtlar Vadisi Darbe” filminin marka tescil tarihinin 24 Mayıs 2016 olduğu anlaşılması tartışmaları daha da alevlendirdi. Sosyal medyada kafaları karıştıran olayda internet adresini satın alan isim olarak kayıtlarda Pana Film yöneticisi Murat Özyer’in isminin yer aldığı öne sürüldü. Pana Film’den konuyla ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.

Kaynak: Habertürk TV

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Smart Spor Fenerbahçe Grasshopper Maçı Canlı izle 18 Ağustos 2016 bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Smart Spor Fenerbahçe Grasshopper Maçı Canlı izle 18 Ağustos 2016

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Smart Spor Fenerbahçe...

Schließen