MORTAL KOMBAT X Apk SD 1.7.1 Mega Mod İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve MORTAL KOMBAT X Apk + SD 1.7.1 + Mega Mod İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

mortal kombat x mod apk 1.5.0
MORTAL KOMBAT X 1.7.1
Efsane Mortal Kombat Oyununu Android Cihazınızda Oynayın

Mortal Kombat X, efsane dövüş oyunu Mortal Kombat’ı Android cihazımıza indirip oynamamıza ve hem tablet hem de telefonda yeni nesil dövüş oyununun tadını çıkarmamıza izin veriyor. Hem görsel hem de oynanış açısından kaliteli ve de ücretsiz bir dövüş oyunu arıyorsanız Mortal Kombat X ile bu arayışınıza son vereceğinizi düşünüyorum.

Şimdiye kadarki en kanlı ve şiddetli Mortal Kombat oyunu olan Mortal Kombat X’in Android sürümünde seçebileceğiniz çok sayıda dövüşçü var. Scorpion, Sub-Zero, Johnny Cage, Kitana, Ermac, Sonya Blade, Liu Kang gibi klasiklerin yanında D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Khan, Kung Jin gibi sadece yeni Mortal Kombat oyununda yer alan dövüşçüleri seçme şansı sunan ve oyunda bir müddet ilerledikten sonra açılan özel karakterlerle oynama şansı sunan oyunda Mortal Kombat’ın bir klasiği olan Fatality’ler yani bitirici vuruşlar unutulmamış. Ayrıca ilk kez bu oyunda gördüğümüz, dövüşü daha şiddetli hale getiren, bu kadar da olmaz dedirten X-Ray’ler mobil sürümde de yer alıyor ve çok iyi bir şekilde entegre edilmiş.

Yüksek donanıma sahip Android telefon veya tablet gerektiren Mortal Kombat X’in mobil sürümünün oynanışı ise tahmin edeceğiniz üzere basit. Dövüşçüyü kontrol etmek, özel hareketleri ve bitirici vuruşları yapmak için basit kaydırma hareketlerini kullanıyorsunuz. Zaten oyunun başlangıcında neyi nasıl yapacağınız gösteriyor. Bence kontroller biraz zor olsaydı yani silik butonlar yerleştirilseydi dövüşmek çok daha zevkli olurdu. Ancak bu haliyle de oynattırmayı başarıyor.
Oyun düşük seviye Android cihazlarda çalışmıyor. 1GB RAM’e sahip bir tablet ve telefona sahipseniz hiç yüklememenizi öneririm.

android oyun, android oyun indir, mortal kombat x hile apk, mortal kombat x para hile apk, mortal kombat x altın hile apk, mortal kombat x mod apk, mortal kombat x 1.7.0 mod apk, mortal kombat x hack, mortal kombat x para hile, mortal kombat x altın hile, mortal kombat x 1.7.0 apk hile, mortal kombat x 1.7.0 apk mod, mortal kombat x 1.7.0 hack apk, mortal kombat x 1.7.0 para hile indir, mortal kombat x 1.7.0 altın hile indir, mortal kombat x 1.7.0 , mortal kombat x 1.7.0 apk hack, mortal kombat x 1.7.0 hile indir, mortal kombat x 1.7.0 sınırsız para, mortal kombat x 1.7.0 sınırsız altın, mortal kombat x apk hack, mortal kombat x apk hile, mortal kombat x elmas hile
görüntü
mortal kombat x mod apk

mortal kombat x mod apk
bilgi
adı
MORTAL KOMBAT X
sürümü
1.7.0
boyut 1.5G
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum Yöntemi 1:
1. Oyunu play storedan indirin.
2. com.wb.goog.mkx isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasöründe bulun
3. com.wb.goog.mkx isimli klasörü yeniden adlandırıp sonuna 5 yazıp kaydedin.
4. Ardından oyunu ana menüden kaldırın.
5. Buradan Mod Apkyi indirin.
6. Mod Apyki kurun.
7. Obb klasöründe ismini değiştirdiğimiz klasörü tekrar bu şekilde yap: “com.wb.goog.mkx
8. Bu Kadar!

Kurulum Yöntemi 2:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.
2. com.wb.goog.mkx isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

NOT: Cihazınızda beyaz ekran vs sorun olursa çevrimiçi destekten veya yorum yaparak bana iletin yardımcı olabilirim.

ÖNEMLİ: Cihazınızın GPU modeline göre indiriniz aksi takdirde beyaz ekran sorunu olacaktır. Cihazınızın GPU modelini öğrenmek için buradan CPU-Z uygulamasını indirin.

Ne Hilesi Var?
MOD V1:
1. Infinite Souls
2. Infinite Koins
3. Infinite Ally Credit
4 Unlocked Characters
5 Unlocked Backgrounds
6 Anti-Ban

MOD V2:
1. Infinite Souls
2. Infinite Koins
3. Infinite Ally Credit
4. Enemy has Zero Touchness
5. Enemy has Zero Recovery
6. Infinite Energy of Cards
7. Player has fastest Skill. Enemy has slowest Skill
8. Anti-ban
9. Infinite Health
10 Unlocked Characters
11 Unlocked Backgrounds

NOT: APKLER ZİP HALİNDEDİR İÇİNDE 2 SÜRÜM MEVCUT.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Dark Lands Hile Apk İndir – 1.2.3 PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , android hile ve Dark Lands Hile Apk İndir – 1.2.3 PARA HİLELİ indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Dark Lands Hile Apk İndir – 1.2.3 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dark Lands Hile...

Schließen