My Talking Angela Apk Mod İndir – 2.2.1 Sınırsız Coins/Elmas

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve My Talking Angela Apk Mod İndir – 2.2.1 Sınırsız Coins/Elmas 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

My Talking Angela 2.2.1
Sevimli Angela’yı Sahipleniyor ve Onun Bakımını Üstleniyoruz

Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oyanyabileceğimiz bir oyun olan My Talking Angela’da sevimli kedi Angela’yı sahipleniyoruz ve onun büyümesine yardım ediyoruz. Bu sevimli kediciği ufakken sahipleniyor ve onun her türlü bakım ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz.

Oyunun özellikle çocuklar tarafından çok sevileceğine inanıyorum. Hem renkli grafikleri hem de sevimli modellemeleri ile My Talking Angela minik oyunseverlere keyifli bir deneyim yaşatacağa benziyor.

Angela bir kediden ziyade bir insan gibi davranıyor. Farklı saç modelleri deniyor, elbiseler giyiyor ve hatta kendi evinde yaşıyor. Elbette bunların her biri bizim kontrolümüzde. Ona istediğimiz saç modellerini uygulayabiliyor, farklı elbiseler giydirebiliyor ve hatta evini bile kişiselleştirebiliyoruz. Oyunun en önemli özellikleri arasında kişiselleştirme seçeneklerindeki zenginlik var. Gerçekten oyundaki her detay üzerinde direkt olarak etkimiz var ve istediğimizi uygulayabiliyoruz.

Oyunda birçok çıkartma mevcut ve bunları toplayıp kendi albümlerimizi oluşturabiliyoruz. Bu albümleri arkadaşlarımızın albümleriyle karşılaştırma şansına da sahibiz.

Çok fazla bir hikaye derinliği olmasa da My Talking Angela, eğlenceli ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isteyen herkesin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

android oyun, android oyun indir, my talking angela hile apk, my talking angela para hile apk, my talking angela altin hile apk, my talking angela mod apk, my talking angela 2.0.1 mod apk, my talking angela hack, my talking angela para hile, my talking angela altin hile, my talking angela 2.0.1 apk hile, my talking angela 2.0.1 apk mod, my talking angela 2.0.1 hack apk, my talking angela 2.0.1 para hile indir, my talking angela 2.0.1 altin hile indir, my talking angela 2.0.1 , my talking angela 2.0.1 apk hack, my talking angela 2.0.1 hile indir, my talking angela 2.0.1 sinirsiz para, my talking angela 2.0.1 sinirsiz altin, my talking angela apk hack, my talking angela apk hile, my talking angela elmas hile
görüntü
bilgi
adı
My Talking Angela
sürümü
2.2.1
boyut 78M
dil Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.
2. Oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
– Unlimited Coins.
– Unlimited Diamonds.
– Ads Removed.
– All Items Unlocked.
– OBB embedded by the Developer (No OBB).

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Rayman Fiesta Run Apk İndir – 1.2.9 PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , android hile ve indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Rayman Fiesta Run Apk İndir – 1.2.9 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Rayman Fiesta Run...

Schließen