Online Kafa Topu Hile Apk İndir – v16.33 Market Hilesi

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Online Kafa Topu Hile Apk İndir – v16.33 Market Hilesi 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Online Kafa Topu v16.33
Futbol tutkunlarının en sevdiği oyun olan Kafa Topu, artık online! Dünyanın her yerinden oyuncularla zorlu maçlar seni bekliyor! İster her biri 7 gün süren sezonlara katıl, istersen de arkadaşlarınla bir birinden eğlenceli maçlar yap! Maç sonunda kazandığın altınlar sayesinde futbolcunu geliştir ve farkını ortaya koy! Sezon sonunda en çok galibiyeti alan sen ol ve adını şampiyonlar listesine yazdır. Hadi ne duruyorsun binlerce oyuncu maç yapmak için seni bekliyor!

★ Dünyanın her yerinden farklı oyuncularla maç yapabilirsin.
★ Maç sonlarında kazandığın altınlar ile futbolcunu geliştirebilirsin.
★ Android ve iOS telefonlar arası karşılıklı maç yapabilirsin.
★ Lig usulü maçlar ile kıyasıya şampiyonluk yarışına dahil olabilirsin.
★ Arkadaşlarınla dilediğin an hızlı ve kolay bir şekilde online maç yapabilirsin.
★ Sade ve başarılı görseller ile mükemmel bir oynanış keyfi yaşayabilirsin.

görüntü

bilgi
adı
Online Kafa Topu
sürümü
16.33
boyut 38M
dil Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Markette oyuncu görünüm textureleri değiştirildi. Pahalılar ucuz olanlarla yer değiştirdi. Aynı apkyi arkadaşınızda indirip kurar ise onda da texture farklı gözükecektir.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Zombie Hunter: Apocalypse Hile Apk İndir – 2.2.7 PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Zombie Hunter: Apocalypse Hile Apk İndir – 2.2.7 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Zombie Hunter: Apocalypse...

Schließen